نمایش «دو مرغابی در مه» به کارگردانی سیاوش شعبانپور برای حمایت از مجید بهرامی پنجشنبه 15 اسفند ماه در تورنتو کانادا رو یصحنه رفت و با استقبال مخاطبان روبرو شد.

پایگاه خبری تئاتر:  پنجشنبه 15 اسفند ماه مصادف با 6 مارچ سیاوش شعبانپور در حمایت از مجید بهرامی نمایش «دو مرغابی در مه» را روی صحنه برد. نمایشی که دو نوبت اجرا شد و در هر دو اجرا سالن پر بود از ایرانی هایی که صف کشیده بودند تا پیام عشق و انسان دوستی خود را برای مجید بهرامی بفرستند. در ابتدای نمایش هم دل نوشته ای از مجید بهرامی برای تماشاگران خوانده شد.

«دو مرغابی در مه» با بازی غزال پرتو و سیاوش شعبانپور در حالی به روی صحنه رفت که در آن محمد یعقوبی نویسنده و کارگردان تئاتر، نصرت پرتوی، نیاز سلیمی، پویان طباطبایی، ساسان قهرمان، محمود رمضانی، بنفشه طاهریان، پوریا روحانی فرد و یزدان تبریزی به عنوان صداپیشه همکاری داشتند.

سیاوش شعبانپور، کارگردان و بازیگر این نمایش در این باره گفت: وقتی از موضوع آگاه شدم که یک هموطن و یکی از اعضای خانواده تئاتر، با بیماری سرطان دست به گریبان است، تصمیم گرفتم نمایشی را برای حمایت از او روی صحنه ببرم. ضمن اینکه وقتی این موضوع را با جمعی از دوستان هنرمند مقیم تورنتو درمیان گذاشتم، هریک از آنها با روی گشاده در این کار سهیم شدند. معتقدم  حضور هنرمندانی که به عنوان صداپیشه در این نمایش حضور داشتند، کار را زیباتر و استقبال گرم مردم هم انرژی آن را بیشتر کرد. خوشحالم که همه با کمک هم توانستیم قدمی در این راه برداریم.

پوریا روحانی فرد بازیگردان، سینا شهرستانی طراح صدا، پویان طباطبایی عکاس و بابک گلپور روابط عمومی نمایش بودند که در کنار بازیگران و صداپیشه ها، داوطلبانه و به شکل افتخاری در این کار فعالیت داشتند. قرار است تمامی عواید حاصل از این نمایش جهت کمک به هزینه های درمانی مجید بهرامی، فرستاده می شود.

  • نویسنده :
  • منبع :