گروه طراحان نمایش «سکوت سفید» به کارگردانی کوروش سلیمانی که قرار است از اواخر آبان ماه در تماشاخانه نوفل لوشاتو به صحنه برود، مشخص شدند.

پایگاه خبری تئاتر: کوروش سلیمانی بازیگر و کارگردان تئاتر در تازه‌ترین تجربه کارگردانی خود قرار است نمایش «سکوت سفید» را در سالن شماره یک عمارت نوفل لوشاتو به صحنه ببرد که به تازگی گروه طراحان نمایش نیز معرفی شده‌اند.

طراحان این اثر نمایشی متشکل از طراح صحنه: سینا ییلاق بیگی، طراح لباس: مژگان عیوضی، طراح گرافیک: مجید کاشانی (استودیو دفتر)، طراح نور: رضا خضرایی، ساخت تیزر و عکس: مصطفی قاهری، موسیقی: گلناز نویدان، گروه کارگردانی: امین رضا اولیا، پرستو حق گوی، مهدی زرکشان هستند.

«سکوت سفید» ۵ بازیگر دارد که اسامی آنها به ترتیب حروف الفبا عبارتند از آناهیتا اقبال‌نژاد، مهدی بجستانی، سامان دارابی، الهه زحمتی، الهه شه‌پرست.

این اثر نمایشی که قرار است از اواخر آبان ماه اجرای عمومی خود را آغاز کند نوشته تام استوپارد است که با نام اصلی «آرامش از نوعی دیگر» به همراه ۲ نمایشنامه دیگر با ترجمه زنده‌یاد هوشنگ حسامی به چاپ رسیده است.

تمرین‌های این نمایش که کاری از گروه تئاتر «بیستون» است این روزها در حال انجام است.

«سکوت سفید» داستان زندگی شخصی به نام جان براون است که از یک گذشته سخت و پیچیده به یک بیمارستان می‌رود و با پول زیاد قصد دارد در این بیمارستان بستری شود تا بتواند به آرامش برسد در حالی که هیچ بیماری ندارد. چالشی که بین جان براون و پزشک و پرستاران این بیمارستان بر سر بستری شدن او در بیمارستان شکل می‌گیرد، اساس نمایش را می‌سازد.