حدود سه ماه مانده تا سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر برگزار شود؛ اما هنوز خبری از انتشار فراخوان این جشنواره نیست.

پایگاه خبری تئاتر: نزدیک به سه ماه مانده تا سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر برگزار شود و هرسال با نزدیک شدن به این ایام اخبار مختلفی از این جشنواره به گوش می‌رسد. اهمیت اخبار این رویداد به حدی است که سینماگران و اهالی رسانه تا این لحظه منتظر فراخوان جشنواره فیلم فجر هستند، اما هنوز خبری از آن نیست.

با وجود اینکه دبیر و اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره مشخص شده‌اند، اما انگار تاکنون درباره انتشار فراخوان تصمیمی نگرفته‌اند چراکه سال گذشته در دهه سوم مهرماه این فراخوان منتشر شد. البته هرسال سینماگران شاهد تغییر زمان اعلام فراخوان هستند؛ انتشار فراخوان جشنواره فیلم فجر دوره سی و ششم در ۱۷ مهر، فجر سی و پنجم در ۲۰ شهریور، فجر سی و چهارم در ۳ شهریور و فجر سی و سوم در ۱۹ مهر نشان از ادامه دار بودن بی‌ثباتی زمان انتشار فراخوان دارد.

با توجه به اینکه متقاضیان امسال چهره‌های بنامی هستند، باید منتظر ماند که چه زمانی فراخوان این دوره از جشنواره فیلم فجر منتشر خواهد شد و یا اینکه شاهد تغییری در فراخوان امسال خواهیم بود یا خیر. سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر با دبیری ابراهیم داروغه زاده بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد.