بازیگران فیلم «خشم طلاکاری شده» شناخته شدند و کریستوف والتس و لیلی کالینز از جمله این بازیگران هستند.

پایگاه خبری تئاتر: کریستوف والتس، لیلی کالینز و بیل اسکارشگورد، در فیلم «خشم طلاکاری شده» جلوی دوربین می‌روند.

در حالی که پیشتر از اسکارشگورد به عنوان بازیگر این تریلر یاد شده بود، اکنون والتس ۶۳ ساله و کالینز ۳۰ ساله نیز به بازیگران این فیلم افزوده شدند. این فیلم بر مبنای ماجرای قتل مدیر بانک منهتن ساخته می‌شود.

کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این فیلم را چارلی مک‌دوول بر عهده دارد و آن را با الهام از قتل توماس گیلبرت جونیور مدیر بانک که توسط پسرش تامی سازماندهی شده بود، می‌سازد. این ماجرا طبقه بالای نیویورک را در شوک فرو برد.

گزارشی که سال ۲۰۱۵ در مجله معتبر ونتی‌فیر توسط بنجامین والاس نوشته شد و به بررسی این قتل پرداخت، منبع اصلی نوشته شدن فیلمنامه این فیلم است.

اخبار این جنایت در مطبوعات بازتاب وسیعی یافت و تامی گیلبرت که نقش او را بازیگر فیلم «آن» یعنی اسکارشگورد بازی می‌کند، در نهایت حکم زندان به مدت ۳۰ سال را دریافت کرد.

جیک جیلنهال با کمپانی «ناین استوریز» از تهیه کنندگان این فیلم است و فیلمبرداری آن از بهار ۲۰۲۰ شروع می‌شود.

والتس که دو جایزه اسکار برای بازی در «لعنتی‌های بی‌آبرو» و «جانگوی از بند رها شده» در کارنامه دارد، با فیلم بعدی جیمز باند یعنی «وقتی برای مردن نیست» در نقش دشمن باند دوباره دیده می‌شود. این بازیگر اتریشی قبلا گفته بود از برخی عناصر فیلم «اسپکتر» راضی نبوده و برای همین بازگشت دوباره او با جیمز باند موجب خوشحالی هوادارانش شد.

  • نویسنده :
  • منبع :