انجمن صنفی عکاسان سینما اطلاعیه‌ای درباره حضور عکاسان عضو انجمن در پروژه‌های سینمایی صادر کرد.

پایگاه خبری تئاتر: انجمن صنفی عکاسان سینما در پی حمایت و پیگیری حقوق اعضای خود و بر پایه مواد اساسنامه و آئین‌نامه عضویت و همچنین تفاهم‌نامه‌های فی‌مابین با سایر صنوف سینمایی اعلام می‌کند از این پس تائیدیه‌های لازم از انجمن عکاسان سینما برای تمامی متقاضیان عضویت در انجمن، در خصوص عکاسی از پروژه‌های سینمایی الزامی است و ارائه آن‌ها در زمان عضویت ضروری است.

جهت دریافت نامه تائیدیه موارد زیر رعایت شود.

۱-ارسال معرفی‌نامه رسمی از سوی تهیه‌کننده، مدیر تولید یا کارگردان پروژه سینمایی به انجمن صنفی عکاسان سینما در خصوص بهره‌مندی از خدمات عکاس مذکور.

۲-ارائه رزومه از سوی عکاس.

۳-ارائه نمونه کارهای عکاسی صحنه و پشت صحنه که توسط شخص عکاس تهیه شده است.

متقاضیان مدارک مورد نیاز را به نشانی: خیابان بهار جنوبی، کوچه سمنان، پلاک ۲۹، خانه سینما، انجمن صنفی عکاسان سینما ارسال کنند.

هیئت مدیره انجمن صنفی عکاسان سینما ضمن بررسی موارد فوق پاسخ کتبی خود را در این خصوص صادر می‌کند.

لذا از تمامی عکاسان فعال در حوزه سینما که قصد عضویت در انجمن صنفی عکاسان سینما را دارند، درخواست می‌شود ضمن رعایت اصول حرفه‌ای سینما و عکاسی صحنه، نسبت به ارائه موارد فوق به هنگام شروع فعالیت در پروژه‌های سینمایی اقدام کنند.

در صورتی که متقاضی، تائیدیه صادرشده از سوی انجمن را کسب نکند، آن پروژه به‌عنوان فعالیت حرفه‌ای متقاضی در نظر گرفته نشده و فاقد شرایط لازم جهت عضویت در انجمن خواهد بود.

  • نویسنده :
  • منبع :