در حالی که از چندی پیش اعلام شده بود کارگردان فیلم «لالا لند» در فیلم جدیدش از حضور برد پیت و اما استون بهره می‌گیرد، اکنون زمان اکران این فیلم اعلام شد.

پایگاه خبری تئاتر: فیلم بعدی دمین شازل با عنوان «بابل» کریسمس ۲۰۲۱ اکران می‌شود.

پارامونت سازنده این فیلم این تاریخ را اعلام کرد و گفته می‌شود فیلم، فصل بعدی جوایز را در هدف دارد.

در واقع قرار است فیلم ۲۵ دسامبر ۲۰۲۱ اکران محدودش را آغاز کند و از ۷ ژانویه اکران جدی آن شروع شود تا در فصل جوایز بعدی به خوبی دیده شود.

پیشتر گفته شده بود اما استون و برد پیت بازیگر این فیلم خواهند بود، اما در عین حال هنوز قرارداد همکاری با هیچ یک از این دو بازیگر منعقد نشده است.

دمین شازل با فیلم «لالالند» اسکار برد و اما استون نیز جایزه اسکار بهترین بازیگر زن را برای همین فیلم از آن خود کرد.

هر چند جزییات فیلم «بابل» هنوز روشن نشده اما از آن به عنوان فیلمی که به نوعی یادآور «روزی روزگاری در هالیوود» است یاد شده و گفته شده این فیلم هالیوود دهه ۱۹۲۰ و روزگاری را تصویر کرده که صنعت فیلمسازی داشت سینمای صامت را پشت سر می‌گذاشت.

فیلمنامه فیلم توسط دمین شازل نوشته شده است. در حالی که بودجه فیلم هنوز روشن نشده اما گفته شده شازل خودش بقیه گروه بازیگران را انتخاب می‌کند.

«لالا لند»‌ به ۱۴ نامزدی اسکار دست یافت و فروشی ۴۴۶ میلیون دلاری را تجربه کرد.

این اولین فیلم سینمایی شازل پس از ساخت «اولین انسان» است که در پنجاهمین سال پا گذاشتن انسان روی ماه اکران شد. در آن فیلم رایان گاسلینگ در نقش نیل آرمسترانگ دیده شد. البته فیلم موفقیت چندانی کسب نکرد و تنها ۱۰۵ میلیون دلار در سراسر دنیا فروش کرد.

شازل به تازگی ساخت سریال «ادی» را برای نت‌فلیکس به پایان برده است.

  • نویسنده :
  • منبع :