محسن روزبهانی مدیر جلوه‌های ویژه میدانی سینمای ایران ضمن اشاره به سه پروژه‌ای که برای جشنواره فجر امسال در دست دارد، شایعات مطرح شده درباره بیماری و کسالت خود را تکذیب کرد.

پایگاه خبری تئاتر: محسن روزبهانی مدیر جلوه‌های ویژه میدانی با اشاره به پروژه‌هایی سینمایی که در دست دارد، گفت: در سال جاری با تعداد از فیلم‌های سینمایی همکاری داشتم که از آن جمله می‌توان به فیلم «روز صفر» به کارگردانی سعید ملکان اشاره کرد، این فیلم تقریباً به پایان رسیده است و تنها چند سکانس از آن باقی مانده است.

وی ادامه داد: «آبادان یازده ۶۰» به کارگردانی مهرداد خوشبخت نیز یک اثر جنگی است که سکانس‌های مختلفی دارد، در حال حاضر عوامل این پروژه سینمایی در آبادان هستند تا سکانس‌های مورد نظر را فیلمبرداری کنیم.

مدیر جلوه‌های ویژه میدانی فیلم «به وقت شام» تاکید کرد: در حال حاضر در پروژه «استخر» که توسط شرکت ایران‌نوین ساخته می‌شود، کار می‌کنم که جلوه‌های ویژه میدانی آن بیشتر باران و فضای مه آلود دارد.

وی ادامه داد: هر چند این اثر سینمایی جنگی نیست، اما از نظر جلوه‌های ویژه میدانی کارهای جدیدی در آن انجام شده است. «استخر» در تهران فیلمبرداری می‌شود.

روزبهانی در پایان گفت: می‌خواهم از این فرصت استفاده کنم و بگویم که متاسفانه یک سری از دوستان نسبت به من کم لطفی داشته و شایعه کرده‌اند که محسن روزبهانی مریض است و نمی‌تواند کار کند، این در حالی است که همچنان سرکار هستم و در پروژه‌های مختلفی حضور دارم.