تولید تازه‌ترین اثر خانه مستند با عنوان «سال‌های خاموشی» به کارگردانی محمد طالبی و تهیه کنندگی احمد شفیعی به پایان رسید.

پایگاه خبری تئاتر: «سال های خاموشی» یک مستند چالشی است که روایتگر سال‌های خاموشی اولین کارخانه استان مرکزی با نام کارخانه قند شازند است که به بررسی دلایل مختلف تعطیلی کارخانه می پردازد. در این مستند، به بهانه روایت دلایل تعطیلی این کارخانه قدیمی که نزدیک به یک قرن هویت شهر شازند بوده است به تاریخ پر فراز و نشیب اقتصادی و سیاسی قند و شکر هم پرداخته می‌شود.

این مستند اقتصادی اجتماعی، ساخته محمد طالبی است که پیش از این با مستند «چوب بستنی» با موضوع واردات چوب بستنی به ایران، موفقیت های زیادی در جشنواره فیلم های صنعتی، جشنواره فیلم رشد، جشنواره سیمای استان های صدا و سیما، جشنواره عمار به دست آورده است.

 سایر عوامل مستند «سال های خاموشی» عبارتند از تدوین و صداگذاری: محمد طالبی، تصویربردار: حمید کاظمی، میثم صفدری، صدابردار: رضا سبحانی فر، نریتور: جواد فراهانی، صدابردار نریشن: سلیمان عباسی نیا، گرافیک کامپیوتری: فرزاد هوشمندی نیا، مدیر تولید: محمود خانی، تصویربرداری هوایی: مصطفی کریمی، عکاس: سعیدرضا مقصودی.