گزارش عملکرد مالی انجمن سینمای جوانان ایران با اعلام رقم سه میلیارد و 330 میلیون تومان برای برگزاری جشنواره فیلم کوتاه تهران و 198 میلیون تومان برای اکران 40 عنوان فیلم در 51 سینما سیار منتشر شد.

پایگاه خبری تئاتر: این گزارش در راستای سیاست شفاف‌سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، به عنوان یکی از موسسات تابعه سازمان سینمایی در 9 ماه سال 98 منتشر شده است.

اطلاعات گزارش عملکرد مالی انجمن سینمای جوانان ایران بر اساس حمایت از تولید فیلم کوتاه ( داستانی، مستند ،انیمیشن) ،حمایت از گسترش فعالیت انجمن سینمای جوانان ایران در کشور (هزینه پشتیبانی 58 دفتر انجمن در کشور)، حمایت از برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران و برگزاری همزمان در استان‌ها، حمایت از برگزاری جشنواره‌های منطقه‌ای فیلم کوتاه، حمایت از برگزاری هفته فیلم و عکس استان‌ها پاتوق فیلم، حمایت از برگزاری دوره‌های آموزش فیلم سازی از طریق دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران، حمایت از برگزاری المپیاد فیلمسازی نوجوانان، حمایت از اکران فیلم در مناطق غیر برخوردار به صورت سینما سیار تنظیم شده است.

در این گزارش از رقم‌های صرف شده در جشنواره فیلم کوتاه تهران به طور جزئی امار داده شده که در مجموعه بودجه سه میلیارد و 330 میلیون تومانی را برای برپایی آن نشان می‌دهد.

همچنین در بخش سینما سیار 40 عنوان فیلم در 74 شهر که شاکل 51 سینما سیار می‌شود نمایش داده شده و برای این کار حدود 200 میلیون تومان هزینه شده است.

در بخشی دیگر نیز فیلمسازانی که مورد حمایت قرار گرفته‌اند مشخص شده است.

جزئیات  بیشتر گزارش عملکرد انجمن سینمای جوانان ایران در فایل زیر قابل مشاهده است.

1.09 MB

 

  • نویسنده :
  • منبع :