فیلم سینمایی «پریسان» به زودی مقابل دوربین می‌رود.

پایگاه خبری تئاتر: پیش تولید فیلم سینمایی «پریسان» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی کامبیز بابایی به تازگی آغاز شده است و گروه درحال حاضر مشغول انتخاب بازیگران و عوامل پشت دوربین هستند.
تاکنون از میان بازیگران حضور مهدی کوشکی و لیندا کیانی در این فیلم قطعی شده است و اسامی سایر بازیگران نیز به زودی اعلام خواهد شد.

«پریسان» به نویسندگی علی مقدم و کامبیز بابایی مضمونی اجتماعی دارد. این فیلم به تلاش و فداکاری‌های کادر درمان و قاچاق دارو توسط مافیای این صنعت که در روزهای شیوع ویروس کرونا به یکی از معضلات روز جامعه تبدیل شده، می‌پردازد.

فیلمبرداری نیز در تهران انجام می‌شود و تاکنون تمامی لوکیشن‌های فیلم انتخاب شده است.
کامبیز بابایی پیش از این تهیه‌کنندگی فیلم‌های سینمایی «مجوز خروج» و «زمستان بود» را بر عهده داشته است و «پریسان» اولین تجربه کارگردانی‌اش محسوب می‌شود.

دیگر عواملی که تاکنون حضورشان در این پروژه قطعی شده است عبارتند از مشاور فیلمنامه و بازنویسی نهایی: زامیاد سعدوندیان، مدیر پروژه: سمیه فرجی، مجری طرح: رضا بابایی، مدیر تولید: سید مهدی نریمانی، برنامه‌ریز: سعید غلامی، مدیر فیلمبرداری: مجید گرجیان، صدابردار: حسین بشاش، طراح گریم: محمود دهقانی، طراح صحنه: داریوش پیرو، طراح لباس: گلاره دربندی، دستیار اول کارگردان: مرضیه زرتشت، منشی صحنه: رعنا به‌رخ، مدیر تدارکات: علی جعفری، عکاس صحنه: سحر رجبیان، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه: ساحل عبداله‌زاده، امور مالی: سهیلا مندوزئی و مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی‌مجد.

  • نویسنده :
  • منبع :