یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های ترسناک امسال به Terrifier 3 مربوط می‌شود که در پایان سال میلادی ۲۰۲۴ به نمایش در خواهد آمد.
چارسو پرس: طرفداران آثار ترسناک و اسلشر در پایان سال میلادی ۲۰۲۴ شاهد اکران فیلم مورد انتظار و خونین Terrifier 3 (ترساننده ۳) به کارگردانی و نویسندگی دیمین لئون خواهند بود تا ۳ گانه دیوانه‌وار این مجموعه را به پایان برساند. اثری تماشایی که طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده همراه با شخصیت بابا نوئل به استقبال طرفدارانش خواهد آمد تا بیش از پیش در خلق سکانس‌های ترسناک برای مخاطبین و طرفدارانش شوکه‌کننده عمل نماید.

دانیل روبوک که به عنوان بازیگر کهنه‌کار و حرفه‌ای آثار ترسناک و اسلشر محسوب می‌شود، به جمع تیم ترساننده ۳ پیوسته تا ایفای نقش شخصیت بابا نوئل/سانتا کلاوس را بر عهده داشته باشد. البته هنوز مشخص نیست که این شخصیت در روایت داستان چه حضور چشمگیری خواهد داشت اما نکته حائز اهمیت حضور بازیگر معروفی است که تبحر خاصی در خلق سکانس‌های وحشتناک دارد و او از بابت این که توانسته تا شانس حضور در این فرنچایز را داشته باشد، ابراز خرسندی کرده است.

سومین فیلم ترسناننده ما را با شخصیتی به نام سیه‌نا شاو آشنا می‌کند که نخستین‌بار در فیلم دوم به مخاطبین معرفی شد. کسی که تصور می‌کند دشمن خود را شکست داده و حال به ناچار باری دیگر می‌بایست تا با موجوداتی مرگبار و اهریمنی دست و پنجه نرم کرده و برای زنده ماندن و بقا تلاش نماید.

فیلم Terrifier 3 برای اکران در تاریخ ۲۵ اکتبر (۴ آبان) برنامه ریزی شده است.