۲ تن از شخصیت‌های نمادین دنیای سینمایی مارول که از فاز نخست با آن‌ها آشنا شدیم، در ددپول 3 حضور خواهند داشت.
چارسو پرس: به نظر می‌رسد که شاون لوی در قامت کارگردان به معنای واقعی کلمه دست به کار شده تا دنیای سینمایی مارول را با اتفاقاتی دیوانه‌وار دگرگون نماید؛ آن هم به لطف ساخت فیلم مورد انتظار Deadpool & Wolverine (ددپول و ولورین) که حضور ولورین هیو جکمن صرفاً یکی از چندین سورپرایز شگفت انگیز برای دوست داران ژانر ابرقهرمانی خواهد بود و استودیو مارول با تمام توان وارد میدان شده تا هوادارانش را با دنیای سینمایی خود آشتی دهد.

امروز به لطف برگزاری مراسم سینماکان سال ۲۰۲۴ میلادی اطلاعات جالبی از سومین فیلم ددپول منتشر شد که پای سازمان TVA را به داستان باز کرده است. سازمانی که کنترل و نظارت بر جهان‌های موازی را بر عهده داشته و نخستین‌بار در جریان وقایع فصل نخست مجموعه تلویزیونی لوکی به مخاطبین معرفی شد و حال یکی از اعضای آن به نام مامور پارادوکس با نقش آفرینی متیو مک‌فادین تاثیر به سزایی در کلیت داستان خواهد داشت.

خوشبختانه گزارش جدیدی از ویدیوهای پخش شده در پشت درهای بسته فاش گشته که خبر از حضور ۲ شخصیت نمادین دنیای سینمایی مارول می‌دهد: کریس همسورث و کریس ایوانز که به ترتیب ایفای نقش‌های ثور، خدای رعد و استیو راجرز، کاپیتان آمریکا را بر عهده داشته‌اند. آخرین‌بار در جریان وقایع فیلم انتقام‌جویان: پایان بازی شاهد وداع کریس ایوانز با نقش مهم خود در دنیای سینمایی مارول بودیم.

کلیت ویدیوهای منتشر شده حول محور رویارویی وید ویلسون و ولورین جریان دارد که با شوخی و سکانس‌های اکشن همراه بوده و ددپول در سکانسی جالب توجه کمپانی فاکس را مورد توهین قرار داده و اعلام می‌کند که قصد رفتن به دیزنی لند را دارد. در ادامه شاهد حضور افتخاری کاپیتان آمریکا با نقش آفرینی کریس ایوانز در یک فایل ویدیویی هستیم که به حضور وی در سازمان TVA مربوط می‌شود و سپس دوربین ددپول را نشان می‌دهد که در یک فایل ویدیویی دیگر، ثور را بر بالای سر جنازه‌اش نشان داده که در حال گریستن می‌باشد. سکانسی که در آینده‌ای نامعلوم جریان داشته و نکته مهم اینجاست که چنین ویدیویی کاملاً جدید معرفی شده و اصطلاحاً استفاده مجددی از سکانسی قدیمی نبوده است؛ بدین معنی که کریس همسورث در جریان فیلم‌برداری ددپول ۳ حضور داشته است.

حضور افتخاری بازیگران ثور و کاپیتان آمریکا می‌تواند شایعات متعددی را ثابت نماید که خبر از حضور ده‌ها شخصیت
جدید و قدیمی فیلم‌های ابرقهرمانی مارول داده بودند. حتی می‌توان امیدوار بود که رابرت داونی جونیور نیز باری دیگر نقش آفرینی تونی استارک/مرد آهنی را بر عهده بگیرد؛ آن هم در شرایطی که به تازگی برای ایفای مجدد نقش خود ابراز علاقه کرده است. نکته حائز اهمیت ماجرا در این است که گزارش منتشر شده توسط خبرگزاری هالیوود ریپورتر تایید شده و صرفاً شایعه‌ای بی‌اساس نبوده است.

در هر حال باید تا تاریخ ۲۶ ژوئیه (۵ مرداد) و زمان اکران فیلم Deadpool & Wolverine صبر کرد و دید که استودیو مارول چه برنامه‌ای برای به تصویر کشیدن ایده جهان‌های موازی خواهد داشت.