تریلر جدیدترین اثر خالق فیلم تحسین‌شده‌ی Sixth Sense، یعنی ام نایت شامالان به نام Trap، جاش هارتنت را در قامت یک قاتل سریالی به تصویر می‌کشد.
چارسو پرس: فیلم Trap (تله)، روایتگر داستان یک قاتل سریالی با بازی جاش هارتنت است که به همراه فرزند خود عازم تماشای یک کنسرت می‌شود. هنگامی که او و دخترش به محل برگزاری کنسرت می‌رسند؛ متوجه اتفاقات عجیبی می‌شوند و طولی نمی‌کشد که وی در می‌یابد که این کنسرت تله‌ی پلیس برای به دام انداختن وی بوده است.

تریلر فیلم Trap تلاش قاتل برای گریختن از دست نیروهای پلیس را در کنسرت به تصویر می‌کشد. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از فیلم Trap را در بخش زیر تماشا کنید.

بنا بر صحبت‌های ام.‌نایت شامالان ایده‌ی اصلی این اثر، روایت داستان از نگاه شخصیتی غیرمعمول بوده است که در مورد فیلم Trap این شخصیت یک قاتل سریالی است. شامالان در مورد این اثر می‌گوید:

این فیلم در امتداد همان کمدی تاریکی است که در Servant (خدمتکار)، The Visit (ملاقات) و Split (شکافته) نیز شاهد آن بودیم. من در این اثر به طور کامل از این نوع لحن روایی استفاده کردم و مطمئن هستم که همه با تماشای این فیلم اوقات خوبی را خواهند گذراند. عجیب است که شما در عین حال که ترسیده‌اید از ته دل می‌خندید!

شامالان همچنین در مورد همکاری با جاش هارتنت بازیگر مشهور و توانمند هالیوودی در این اثر می‌گوید:

چیزی که من به دنبال آن می‌گشتم فردی بود که آمادگی رها کردن خود را به طور کامل داشته باشد و خود را همانند یک بازیگر تئاتر به طور کامل وقف فیلم کند و در آن غرق شود. این چیزی است که نیازمند این است که یک بازیگر دقیقاً در برهه‌ی خاصی از زندگی خود قرار داشته باشد و دقیقاً این همان لحظه‌ای بود که من جاش را ملاقات کردم.
او فردی درست در زمانی درست بود و کار کردن با او جزو خارق‌العاده‌ترین ساعات زندگی من بود.

فیلم Trap به کارگردانی و نویسندگی ام.نایت شاملان توسعه یافته است. از بازیگران این اثر می‌توان به جاش هارتنت و اریل داناگیو اشاره کرد.
فیلم Trap در ۹ اوت ۲۰۲۴ (۱۹ مرداد ۱۴۰۳) به روی پرده‌ی نقره‌ای می‌رود.