استودیو مارول تیزر و پوستر جدید و جذابی را از ناجی دنیای سینمایی خود یعنی Deadpool & Wolverine منتشر کرده که یادآور فیلم لوگان خواهد بود.
چارسو پرس: کمتر از ۴ ماه زمان باقی مانده تا شاهد مهمترین و موردانتظارترین فیلم از فاز پنجم دنیای سینمایی مارول تا به امروز تحت عنوان Deadpool & Wolverine (ددپول و ولورین) باشیم که توسط شان لوی کارگردانی شده و میزبان حضور ستارگانی همچون رایان رینولدز، هیو جکمن و متیو مک‌فادین خواهد بود. اثری که به لطف ایده‌ جهان‌های موازی قصد دارد تا دیوانه‌وارترین اتفاقات ممکن را در MCU به ارمغان بیاورد.

حال مطلع شدیم که پس از چندین و چند وقت انتظار بالاخره فردا می‌توانیم شاهد تریلر جدیدی از سومین فیلم ددپول باشیم و همین منظور نیز استودیو مارول با انتشار تیزر و پوستری جذاب این خبر را با طرفدارانش به اشتراک گذاشته است. در ادامه می‌توانید تیزر منتشر شده را مشاهده نمایید.پوستر منتشر شده برای مخاطبین فیلم لوگان سال ۲۰۱۷ میلادی یادآور خاطره جالب توجهی خواهد بود. زمانی که در یکی از پوسترهای آن فیلم ولورین دست در دست لورا کینی/اکس-۲۳ نمایش داده شده بود و حال در اینجا شخصیت ددپول را می‌بینیم که با پوستر نام برده شده شوخی کرده است.


فیلم Deadpool & Wolverine برای اکران در تاریخ تاریخ ۲۶ ژوئیه (۵ مرداد) برنامه ریزی شده است.