گزارش‌ها حاکی از آن هستند که فیلم Lilo & Stitch قرار است در سال جاری میلادی به روی پرده سینماها بیاید.
چارسو پرس: کمپانی دیزنی از مدت‌ها قبل به دنبال آن بوده تا فیلمی لایو اکشن بر اساس انیمیشن Lilo & Stitch تولید کند و حالا گزارش‌هایی منتشر شده که حاکی از آن هستند این اثر تازه احتمالا در سال جاری میلادی توسط سرویس آنلاین دیزنی پلاس منتشر خواهد شد.

دیزنی در سال ۲۰۱۸ میلادی به ساخت این اقتباس لایو اکشن از این انیمیشن کلاسیک چراغ سبز نشان داد و از آن زمان این پروژه در دست توسعه بوده و تغییرات زیادی در آن صورت گرفته است. با وجود همه‌گیری کرونا، آتش‌سوزی سر صحنه فیلم‌برداری و همچنین اعتصابات نویسنده‌ها و بازیگران، تولید این اثر سینمایی همچنان ادامه داشته و به نظر می‌رسد که زمان زیادی تا رونمایی از آن نمانده است.

یکی از نکات جالب‌توجه برای این فیلم لایو اکشن و برای طرفداران انیمیشن کلاسیک آن، بازگشت صداپیشه اصلی شخصیت استیچ است و همانند اثر اصلی، کریس ساندرز صداپیشه این شخصیت است. در کنار وی نیز مایا کیلوها نقش شخصیت لیلو را بازی می‌کند و شخصیت نانی را نیز الیزابت آگودونگ به تصویر می‌کشد.

از جمله دیگر افرادی که در این اثر سینمایی حضور دارند نیز می‌توان به کاپوت دودویت، زک گالیفیاناکیس، بیلی مگنوسن و کورتنی بی ونس اشاره کرد. تیا کاره نیز که در انیمیشن اصلی صداپیشگی کرده، در این فیلم تازه نقش‌آفرینی خواهد کرد. طرفداران در اواخر سال جاری میلادی می‌توانند منتظر پخش فیلم لایو اکشن «لیلو و استیچ» باشند.