اندی سرکیس، صداپیشه شخصیت کاپیتان هادوک می‌گوید که پیتر جکسون همچنان در حال کار روی قسمت دوم انیمیشن تن تن است.
چارسو پرس: انیمیشن The Adventures of Tintin به کارگردانی استیون اسپیلبرگ در سال ۲۰۱۱ روی پرده‌های سینما رفت، اما از آن زمان دنباله این انیمیشن همچنان در دست ساخت است. درواقع پیتر جکسون که در آن زمان در حال کار روی فیلم The Hobbit: The Battle of the Five Armies بود، قرار بود کارگردانی دو دنباله بعدی انیمیشن تن تن را انجام دهد، اما مدت زمان زیادی می‌شود که به‌روزرسانی جدیدی در مورد انیمیشن Tintin 2 نشده است و بسیاری فکر می‌کنند این پروژه کاملا رها و متوقف شده است.

حالا طرفداران تن تن همچنان می‌توانند منتظر این انیمیشن باشند. اندی سرکیس، صداپیشه شخصیت کاپیتان هادوک در انیمیشن The Adventures of Tintin در مصاحبه با یک خبرنگار فرانسوی گفت که پیتر جکسون قطعا همچنان در حال کار روی انیمیشن تن تن ۲ است. او درواقع شایعات لغو این انیمیشن را رد کرد. درواقع گفته می‌شود که انیمیشن ماجراجویی‌های تن تن با اینکه در فرانسه عملکرد خوبی در گیشه داشت، اما در آمریکا نتوانست درخشان ظاهر شود و به همین علت ممکن است دیگر شاهد دنباله‌های آن نباشیم.


آخرین‌بار استیون اسپیلبرگ در سال ۲۰۱۸ تایید کرده بود که جکسون در حال کار روی انیمیشن Tintin 2 است و وعده داد که انیمیشن هنوز زنده است و لغو نشده است. انیمیشن تن تن ۲ قرار است براساس دو کتاب The Adventures of Tintin: Prisoners of the Sun و The Seven Crystal Ballsand The Temple of the Sun ساخته شود. همچنین قسمت اول براساس کتاب‌های کتاب The Secret of the Unicorn، کتاب The Crab with the Golden Claws و کتاب Red Rackham’s Treasure ساخته و اکران شده بود.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم‌های پیتر جکسون به جز فیلم‌های ارباب حلقه‌ها و هابیت


انتظار می‌رود که جیمی بل برای صداپیشگی شخصیت تن تن و اندی سرکیس برای صداپیشگی شخصیت کاپیتان هادوک در دنباله انیمیشن The Adventures of Tintin بازگردند. همچنین پیتر جکسون وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه انیمیشن تن تن ۲ را بر عهده دارد، اما باید دید درنهایت این انیمیشن ساخته خواهد شد یا اینکه جکسون برنامه‌های دیگری دارد. پیتر جکسون بیشتر برای کارگردانی دو سه‌گانه ارباب حلقه‌ها و هابیت به‌همراه کارگردانی آثاری چون فیلم King Kong، فیلم Bad Taste، فیلم The Frighteners و فیلم The Lovely Bones شناخته می‌شود.