علیرضا کوشک‌جلالی از بیستم آبان ماه با نمایش «روبینسون و کروزو» به پردیس تئاتر شهرزاد می‌رود.
چارسو پرس: علیرضا کوشک‌جلالی کارگردان تئاتر ایران قرار است از تاریخ ۲۰ آبان ماه سال جاری اثر تازه اش را با عنوان «روبینسون و کروزو» در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه ببرد. این اثر که پیش از این در چند کشور با بازیگران خارجی روی صحنه رفته است به مدت سی شب در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

 نویسندگی این اثر نمایشی بر عهده نینا دینترونا و جیاکومو راویچیو است که با ترجمه‌ای از خود کارگردان روی صحنه خواهد رفت. مرتضی اسماعیل کاشی و یاسر خاسب بازیگران تازه ترین نمایش کوشک جلالی هستند و تهیه کنندگی این اثر بر عهده کامبیز کاشفی و مهدی فرشاد است.

 طبق برنامه ریزی های انجام شده این نمایش هرشب ساعت ۱۹:۱۵ در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود که پیش فروش بلیت های این نمایش از عصر امروز ۱۵ آبان ماه در سایت های اینترنتی آغاز خواهد شد. دیگر عوامل این پروژه عبارتند از مجری طرح: کامبیز کاشفی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: سینا فیض، دستیار دوم کارگردان: آرین فرزانه، منشی صحنه: راحیل مرشدی، مدیر صحنه: امین احمدلو، دستیار صحنه: نازنین سواررخش، انتخاب موسیقی: معین رضایی راد، طراح صحنه و لباس: سینا فیض، عکاس، طراح پوستر و بروشور و مدیر تبلیغات: محمد صادق زرجویان.