نویسنده مجموعه فیلم‌های «سریع و خشن» از ملاقات با کیانو ریوز برای نقشی محتمل در فیلم سینمایی «سریع و خشن» گفت.

پایگاه خبری تئاتر: به گفته کریس مورگان نویسنده بیشتر فیلم‌های «سریع و خشن» ممکن است در آینده‌ای نزدیک شاهد پیوستن کیانو ریوز به فیلم‌های این مجموعه سینمایی باشیم.

او می‌گوید مذاکره و صحبت‌هایی با ریوز برای آوردن او به این فیلم انجام داده است. پیش از این دواین جانسون اعلام کرده بود که کیانو ریوز در شرف گرفتن نقش در اسپین آف سریع خشن یعنی «هابز و شاو» بوده است، اما این فرصت به ثمر ننشست و حالا مورگان امیدوار است این بازیگر محبوب را وارد دنیای سریع و خشن کند.

مورگان در مصاحبه‌ای از پتانسیل‌های کیانو ریوز برای بازی در این نقش صحبت کرده است و دنبال یک نقش مناسب برای وی هستند. او این موضوع را این گونه توضیح می‌دهد: با او نشستم و در این مورد صحبت کردیم. از او خواستم برای مدتی طولانی در دنیای سریع و خشن بماند. همیشه مهمترین مشکل زمان و تداخل‌های پروژه هاست، اما مطمئنا مشتاق هستم تا او را به این خانواده بیاورم.

به گفته جانسون، نقشی که در ابتدا برای ریوز در نظر گرفته شده بود، رئیس مخفی یک کمپانی تکنو-تروریستی به نام اتئون بود. اما در نهایت تصمیم گرفته شد که این شخصیت هیچ گاه در فیلم حضور نداشته باشد و تنها شاهد صدای آن بودیم. در این میان هم صحبت‌هایی برای حضور کیانو ریوز به صورت کمئو مطرح شده که در واقع به نقش‌های کوتاه بازیگران معروف گفته می‌شود.

ریوز که صدا پیشه انیمیشن «داستان اسباب بازی ۴» بود نشان داده هیچ مشکلی برای حضور در زمینه‌های مختلف و عنوان‌های محبوب ندارد. او در فیلم سینمایی جان ویک سه موفق بود و حالا ساخت قسمت چهارم آن به همراه ماتریکس ۴ تایید شده است.

سریع و خشن ۹ در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ۹۹) توسط کمپانی یونیورسال انتشار و اکران می‌شود.