بازیگر هالیوودی شاکی از هاروی وینستاین در میان خبرنگاران حاضر شد.

پایگاه خبری تئاتر: دادگاه متهم آزار جنسی دو روز قبل برگزار شد.

«هاروی وینستاین» تهیه‌کننده هالیوودی که دو سال قبل با شکایت چندتن از بازیگران زن هالیوودی متهم به فساد جنسی شده بود نهایتاً به 25 سال زندان محکوم شد.

اما نکته مهم در این باره حضور بازیگر شاکی او یعنی رز مک‌گوان در میان خبرنگاران به عنوان اولین شاکی‌های او و کسی که سکوت را شکست و از تجاوز وینستاین به او در هتل پارک سیتی در سال 1997 خبر داد. 

او در میان خبرنگاران حاضر شد و گفت که تازه برای اولین بار است که می‌توانم به راحتی نفس بکشم.

او به خبرنگاران گفته است که روان‌درمان‌ها به او گفته‌اند که باید برای کسب آرامش خود پاپی (نوعی توله سگ) داشته باشد و حالا با خیال راحت به منزل می‌رود و پاپی خود را بغل می‌کند. از زمانی که در سال 1997  مورد تعرض قرار گرفته‌ام تا الان نتوانستم راحت بخوابم و الان برای اولین بار بعد از این مدت راحت استراحت می‌کنم.

او در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت که حالا می‌تواند بعد از سال‌ها نفس بکشد. او در ادامه می‌گوید که غریب‌ترین بخشی که احساس می‌کنم با آن دختری مرتبط است که آن روز صبح برای ملاقات به آن اتاق در هتل رفت و من مدت‌ها است او را دیگر احساس نمی‌کنم. منظور من این است که او را می‌شناسم زیرا در فیلم های آن دوران که بازی کرده یخ زده است  اما زمانی که عکس‌های خودم را در آن سال‌ها می‌بینم می‌گویم لعنت، این دختر آن موقع واقعاً بچه بوده است. حالا آن دختر و من به هم می‌گوییم «بزن قدش».

رز مک‌‌گوان در این لحظه مکث و سپس گریه می‌کند.

  • نویسنده :
  • منبع :