«جی کی رولینگ» نویسنده رمان‌های هری پاتر اعلام کرد علائمی مشابه ویروس کرونا داشته که توانسته خود را درمان کند.

پایگاه خبری تئاتر: «جی کی رولینگ»نویسنده رمان‌های هری پاتر که مجموعه فیلم‌های آن از روی این کتاب اقتباس شده اعلام کرد توانسته بیماری خود که به نظر می‌رسید کووید ۱۹ و به خاطر ویروس کرونا باشد را درمان کند.

او روز گذشته در صفحه رسمی خود اعلام کرد اگرچه به طور رسمی، ابتلای او به ویروس کرونا آزمایش نشده است، اما طی دو هفته گذشته تمامی علائم بیماری مربوط به ویروس کرونا از جمله مشکلات تنفسی راتجربه کرده است.

رولینگ که می‌گوید به طور کامل از این بیماری رهایی یافته است، چند راهنمایی و مشاوره نیز در مورد تسکین علائم تنفسی از بیمارستان کوئینز انگلستان به اشتراک گذاشته است. او می‌گوید این ویدئو در مورد تکنیک‌های تنفسی به او کمک کرده است تا علائم بیماری خود را به طور کامل درمان کند.

میراث هری پاتر با قسمت سوم فیلم سینمایی «جانواران شگفت انگیز» ادامه پیدا کرده است که البته این فیلم نیز همانند چندین پروژه بی شمار دیگر به دلیل شیوع کرونا متوقف شده است.

سایر چهره‌های برجسته انگلیس، مثل نخست وزیر انگلیس، بوریس جانسون و همچنین شاهزاده چارلز از جمله کسانی هستند که تست کرونای آنها مثبت شده است. جانسون روز یکشنبه در بیمارستان بستری شد. ماریانا فیت فول، خواننده و آهنگساز انگلیسی به دلیل این ویروس در بیمارستان بستری شده است.

رسانه‌های اجتماعی این بستر را برای سلبریتی‌ها فراهم کرده اند که تجربه ابتلای خود به ویروس کرونا را با مخاطبان و دنبال کننده‌های خود به اشتراک بگذارند.

بازیگرانی مثل تام هنگ و همسرش و ادریس آلبا اطلاعات و جزئیاتی را در مورد علائم خود و همچنین درمان از این طریق به اشتراک می‌گذارند. بسیاری از آن‌ها از هواداران خود خواسته اند که در خانه بمانند تا از انتشار این ویروس جلوگیری کنند.

  • نویسنده :
  • منبع :