اکران فیلم‌های جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران که به دلیل تعطیلی سینماها نیمه‌کاره مانده .بد، از اول بهمن‌ماه آغاز می‌شود.

پایگاه خبری تئاتر: اکران فیلم‌های راه‌یافته به بخش ملی و بین‌المللی این دوره از جشنواره به دو شکل آنلاین و حضوری، از یکم بهمن‌ماه شروع خواهد شد.

برگزاری این دوره از جشنواره که به‌دلیل محدودیت‌های ناشی از پاندمی ویروس کرونا و تعطیلی سینماها متوقف شده بود، از چهارشنبه 1 بهمن‌ماه 99 با اکران فیلم‌های کوتاه راه‌یافته در بخش ملی و بین‌الملل، در پردیس سینمایی ایران مال از سر گرفته می‌شود و تا 6 بهمن‌ماه ادامه می‌یابد.

لازم به ذکر است آثار راه‌یافته به جشنواره سی‌وهفتم در دو بخش “آنلاین” که شامل بخشی از فیلم‌های کوتاه با اعلام تمایل و رضایت صاحبان این آثار و بخش “حضوری” شامل تمامی آثار راه‌یافته، با 25 درصد ظرفیت سالن‌ها و رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و اعمال محدودیت‌های حفظ سلامتی اکران خواهند شد.

سی‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در تاریخ 7 آبان‌ماه به‌دلیل تعطیلی سینماها، با برگزاری نشست‌های تخصصی به‌صورت آنلاین، آغاز به‌کار کرد و تا 17 آبان‌ماه ادامه داشت.

بخش اکران جشنواره سی‌وهفتم از 1 تا 5 بهمن‌ماه 99 برگزار می‌شود و 6 بهمن‌ماه با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان خواهد داد.

برای مشاهده دیگر اخبار سینما اینجا کلیک کنید

  • نویسنده :
  • منبع :