به دنبال یک سال تمام تاخیر، ویژه‌برنامه‌ گردهمایی عوامل و بازیگران سریال سیت‌کام فرندز یا دوستان (Friends) سرانجام از هفته‌ آینده تولید خواهد شد.

پایگاه خبری تئاتر: این ویژه‌برنامه‌ بدون فیلمنامه با حضور ستارگان سریال «جنیفر انیستون»، «دیوید شویمر»، «کورتنی کاکس»، «متیو پری»، «لیسا کودرو»، و «مت له‌بلانک» قرار بود مارس سال ۲۰۲۰ فیلمبرداری و همزمان با راه‌اندازی شبکه‌ HBO Max پخش شود، اما با شروع پاندمی ویروس کرونا، تولید آن چند مرتبه به تاخیر افتاد. «بن وینستون» کارگردان این ویژه‌برنامه است و پدیدآورندگان «دوستان» از جمله «کوین برایت»، «مارتا کافمن» و «دیوید کرین» نیز در آن حاضر خواهند بود.

اوایل فوریه گذشته گزارش شده بود که این اپیزود ویژه قرار است اوایل ماه آوریل فیلمبرداری شود و در ماه می روی ایر برود. در آن زمان نمایندگان شبکه تاریخ فیلمبرداری را به دلیل شرایط ناپایدار ناشی از کرونا تایید نکردند. جمعه هفته‌ گذشته تولید پروژه در طول هفت روز آینده به تایید رسید اما باز هم تاریخ دقیق آن مشخص نشد.

آخرین اپیزود سریال «دوستان» ۶ می سال ۲۰۰۴ از شبکه‌ی NBC پخش شد، در حالی که HBO Max در تاریخ ۲۷ می ۲۰۲۰ راه‌اندازی شد. بنابراین ممکن است ویژه‌برنامه‌ گردهمایی عوامل در یکی از این دو تاریخ پخش شود. انتظار می‌رود این اپیزود عوامل را به استودیوی سابق سریال در بربنک بازگرداند.

برادران وارنر ۴۰۰ میلیون دلار برای پخش انحصاری «دوستان» از HBO Max پرداخت کرده است. این سریال در قالب ۱۰ فصل از شبکه‌ی NBC روی ایر رفته بود. پیش‌تر گزارش شد که هر یک از بازیگران سریال برای حضور در این اپیزود ویژه بین ۳ تا ۴ میلیون دلار دریافت کرده‌اند.

«دیوید شویمر» بازیگر نقش راس گلر هفته‌ گذشته گفت که پس از سال‌ها همبازیان سابقش را ملاقات می‌کند.

برای مشاهده دیگر اخبار سینما اینجا کلیک کنید

برای مشاهده دیگر اخبار تئاتر اینجا کلیک کنید

  • نویسنده :
  • منبع :