اتهام جدید کوین اسپیسی در آستانه بازگشتش به عرصه بازیگری، توسط بازیگر «آمریکن بیوتی» و «آمریکن پای».

پایگاه خبری تئاتر: «مینا سوواری» که زمان بازی در فیلم «زیبایی آمریکایی» ساخته سم‌مندس ۱۹ ساله بوده، در کتاب خاطراتش «آرامش عظیم» عنوان کرده هرچند به اسپیسی اعتماد داشته اما لحظه عجیبی پیش از بازی در یک صحنه را تجربه کرده است.

اسپیسی ۶۱ ساله خود را آماده بازگشت به دنیای بازیگری می‌کند و قرار است پس از گذشت ۴ سال از مطرح شدن اتهام آزار جنسی از سوی «آنتونی رپ» و کنار گذاشته شدن توسط هالیوود، در یک فیلم ایتالیایی نقش‌آفرینی کند. اسپیسی می‌گوید از این آزار جنسی چیزی به یاد نمی‌آورد و ضمن عذرخواهی از رپ ادعا کرد که همجنسگرا است.

«زیبای آمریکایی» و «پای آمریکایی» (American Pie) که در یک سال عرضه شدند، سوواری را به شهرت رساندند. «زیبای آمریکایی» در سال ۱۹۹۹ برنده جایزه «صنف بازیگران» و اسکار بهترین فیلم، بهترین کارگردانی برای «سم مندز»، بهترین فیلمنامه اریجینال و بهترین فیلمبرداری شد.

سوواری این فیلم را یک «تجربه زیبا» نیز خوانده است که به او امکان داد در دوران سختی از زندگی‌اش خودش را ابراز کند. او در بخشی از کتاب خاطراتش فاش کرده است که از سن ۱۲ تا ۲۰ سالگی قربانی چند آزار جنسی شده است. این تجارب سبب شدند که این بازیگر به مواد مخدر گرایش پیدا کند.

  • نویسنده :
  • منبع :