در شرایطی که طی سال‌های گذشته سریال‌هایی مثل «پایتخت» به آمار بیش از هشتاد درصد بیننده هم رسیده بودند حالا بر اساس گزارش مرکز تحقیقات صدا و سیما پربازدیدترین سریال این سازمان در ماه گذشته فقط ۲۲ درصد بیننده داشته است.

چارسو پرس: در شرایطی که طی سال‌های گذشته سریال‌هایی مثل «پایتخت» به آمار بیش از هشتاد درصد بیننده هم رسیده بودند حالا بر اساس گزارش مرکز تحقیقات صدا و سیما پربازدیدترین سریال این سازمان در ماه گذشته فقط ۲۲ درصد بیننده داشته.

بر اساس این نظرسنجی «بازپرس» با ۲۲.۵ درصد بیننده در میان پاسخگویان این نظرسنجی پرمخاطب‌ترین سریال سیما شده و توانسته رضایت ۸۳.۹ درصدی تماشاگران را از آن خود کند.

از میان سریال‌های در حال پخش از شبکه‌های مختلف سیما نیز پس از سریال «بازپرس»، «عشق کوفی» با میزان بیننده ۱۳.۴ و میزان رضایت ۸۱.۸ درصدی در میان پاسخگویان این نظرسنجی در جایگاه دوم قرار گرفته است.

در گزارش مرکز تحقیقات صداوسیما به این نکته نیز اشاره شده است: «میانگین میزان بیننده سریال‌های جدید شبکه یک سیما طی ۱۰ سال گذشته ۲۷.۷ درصد و همچنین میانگین میزان بیننده سریال‌های سیما در سال ۱۴۰۱، ۱۷.۶ درصد بوده است»

  • نویسنده :
  • منبع :