کمپانی دیزنی باری دیگر با دیزی ریدلی وارد همکاری شده تا فیلم برگرفته از واقعیت به نام Young Woman and the Sea را به ارمغان بیاورد.
چارسو پرس: دیزی ریدلی ۳۲ ساله پس از همکاری پرسر و صدایی که با کمپانی دیزنی بر سر ۳ گانه پایانی فرنچایز جنگ ستارگان داشت، باری دیگر در ساخت پروژه‌ای مشترک با آن‌ها وارد عمل شده تا به ایفای نقش در فیلم بیوگرافی و درام Young Woman and the Sea (زن جوان و دریا) به کارگردانی یواخیم رانینگ بپردازد؛ کسی که سکان هدایت فیلم جدید ترون به نام Tron: Ares (ترون: آرس) را نیز برای دیزنی بر عهده داشته که در سال ۲۰۲۵ میلادی اکران خواهد شد.

در جریان برگزاری مراسم سینماکان از نخستین تریلر این فیلم زیبا و مورد انتظار رونمایی شده که تماشای آن را به شما توصیه می‌نماییم. اثری حول محور شناگر ماهری به نام گرترود ترودی ادرلی که برای ورود به این عرصه چالش‌ها و سختی‌های بسیاری را پشت سر می‌گذارد و در نهایت تصمیم می‌گیرد تا به شنا در کانال دریایی مانش (یا کانال انگلیس) بپردازد؛ شنا در امواجی خطرناک که تا آن زمان تنها ۵ مرد موفق به انجام آن شده بودند و گرترود ترودی ادرلی به نخستین زنی تبدیل می‌شود که چنین دستاوردی را کسب می‌کند.

این آخری باری نیست که دیزنی و دیزی ریدلی با یکدیگر همکاری می‌کنند؛ زیرا به صورت رسمی اعلام شده که شاهد ساخته شدن فیلم جدیدی در فرنچایز جنگ ستارگان خواهیم بود که به لحاظ داستانی پس از وقایع Star Wars: The Rise of Skywalker جریان داشته و زمانی را به تصویر می‌کشد که ری تبدیل به یک استاد جدای شده است. اثری بدون عنوان که خالق سریال پیکی بلایندرز یعنی استیون نایت وظیفه بازنویسی داستان آن را بر عهده گرفته است.
فیلم Young Woman and the Sea برای اکران در تاریخ ۳۱ مه (۱۱ خرداد) برنامه ریزی شده است.