تیزر نمایش «زیراکس» به کارگردانی علی‌اصغر دشتی که در تالار حافظ به صحنه می‌رود، منتشر شد.

پایگاه خبری تئاتر: نمایش «زیراکس» به کارگردانی علی اصغر دشتی و تهیه کنندگی خانه بین‌الملل بامداد از ۷ آذر ماه از ساعت ۱۸:۳۰ اجرای خود را در تالار حافظ آغاز کرده است که همزمان با آغاز نمایش اولین تیزر این اثر نمایشی نیز منتشر شده است.

این نمایش به پیشنهاد خانه بین‌الملل بامداد و با همراهی ۱۵ نفر از هنرجویان فارغ‌التحصیلان بازیگری این موسسه تولید شده است. بازیگران این نمایش عبارتند از (به ترتیب حروف الفبا): علی ابر، داریوش احمدی، نونا تاجداران، فرزانه توسلی، فاطمه توکلی، زهرا خدادوست، علیرضا دست‌افکن، بهرام شرقی، محمد امین عمیدیان، آزاد فرامرزی، ریحانه فراهانی، محمد قربانی، کیمیا کتابدار، غزل معصوم شاهی، مریم یوسفی.

متن نمایش «زیراکس» توسط محمدرضا مرزوقی و بر اساس روایت های شخصی بازیگران نوشته شده است.

همچنین فرشاد فزونی به‌عنوان طراح صدا و موسیقی، شیما میرحمیدی طراح لباس، صبا کسمایی طراح نور، سیاوش نقش‌بندی طراح ویدئو، بهداد صالحی طراح گرافیک و روح‌اله زندی‌فرد مجری طرح، این نمایش را همراهی می‌کنند. خانه بین‌الملل «بامداد» موسسه آموزش سینما و تئاتر است که به مدیریت پریسا بخت‌آور فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است. علاقه مندان برای تهیه بلیت می توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.