نمایش «کمی از من را ببینید» به نویسندگی و کارگردانی امیر عبادی از ۳۰ شهریور در خانه نمایش مهرگان به صحنه می رود.

پایگاه خبری تئاتر: «کمی از من را ببینید» عنوان نمایشی است به نویسندگی و کارگردانی امیر عبادی که از ۳۰ شهریور تا ۱۶ مهر ساعت ۲۱ در خانه نمایش مهرگان میزبان علاقه مندان است.

کارگردان در یادداشتی درباره نمایش نوشته است: در جوامع امروز بشری ثروت، فقر، خشونت، جنگ، محبت، دوستی، قدرت و ... وجود دارد. هر کس به دنبال نیازهایش می گردد. حالا نیاز می تواند مالی باشد یا روحی و یا عاطفی و یا قدرت و یا هر چیزی که می تواند وجود داشته باشد. انسان خودش راه زندگی خود را انتخاب می کند ولی شرایط نیز تصمیم گیرنده این زندگی است تا پایان که تنها راه پایانی مرگ است. از این شروع تا پایان تاثیراتی است به نام غریزه، خانواده، فرهنگ و جامعه که نقش اصلی را دارد ولی اجبار در الویت است. اجبار نفس کشیدن.

دیگر عوامل این اثر نمایشی عبارتند از بازیگران: مهسا بان، فرزاد سهرابی، مهناز رضایی، سمن قناد، تقی علی آبادی، امیر عبادی، دستیار کارگردان: پیمان صفر زاده، مدیر صحنه: امید درویش زاده، نور و صدا: داریوش ادهمی، عکاس: مونا شکری، مشاور رسانه ای: محمد حسین عبداللهی.

در خلاصه این نمایش آمده است: داستان موازی ۲ خانواده که هر کدامشان به دلیل کارهایی که می کنند دچار آسیب های اجتماعی هستند و به صورت اتفاقی با یکدیگر برخورد و دچار تغییرات اساسی می شوند.

  • نویسنده :
  • منبع :