رویا میرعلمی و امیررضا دلاوری به جمع بازیگران نمایش «وقتی کبوترها ناپدید شدند» از تولیدات سال 98 تئاتر مستقل تهران پیوستند.

پایگاه خبری تئاتر: بر این اساس ترکیب کامل گروه بازیگران نمایش «وقتی کبوترها ناپدید شدند» به ترتیب حروف الفبا اعلام می‌شود: عباس خداقلی‌زاده، امیررضا دلاوری، شهروز دل‌افکار، سارا زینعلی، الهه شه‌پرست، رویا میرعلمی، مهدی کوشکی و مجید نوروزی.

این نمایش به قلم سفی اکسانن، ترجمه محسن ابوالحسنی و کارگردانی هستی حسینی از 21 شهریورماه در تئاتر مستقل تهران روی صحنه می‌رود.
لازم به اشاره است که در دور ابتدایی اجراهای «وقتی کبوترها ناپدید شدند» مهدی پاکدل و خاطره حاتمی در نمایش به ایفای نقش پرداخته‌اند.
سفی اکسانن نویسنده فنلاندی- استونیایی است که دریافت جوایزی از جمله «جایزه بزرگ بوداپست» و آکادمی سوئدی‌ِ «نویسندگان کشورهای شمال اروپا» در سال 2013 را در کارنامه دارد.
در نمایش با ماجرای شخصیت‌هایی از جمله (رولاند و ادگار) مواجه هستیم که کشورشان - استونی- در کشمکش‌های جنگ جهانی دوم بین نیروهای کمونیست و نازی‌ دست به دست می‌شود. رویدادی که طی آن بعضی چهره واقعی‌ خود را نشان می‌دهند ...

  • نویسنده :
  • منبع :