کیانو ریوز و الکس وینتر به مراسم فارغ‌التحصیلی آنلاین دبیرستان سن دیماس پیوستند تا پیغامی جالب به کلاس ۲۰۲۰ بدهند.

پایگاه خبری تئاتر: کیانو ریوز و الکس وینتر که در فیلم «ماجراجویی فوق‌العاده بیل و تد» محصول سال ۱۹۸۹ کنار هم نقش‌آفرینی کردند، با هم پیغامی جالب برای فارغ التحصیلان دبیرستان سن دیماس فرستادند.

داستان فیلم «ماجراجویی فوق‌العاده بیل و تد» در شهر سن دیماس واقع در کالیفرنیا به وقوع می‌پیوندد و در فیلم بیل و تد از دانش‌آموزان این دبیرستان هستند. داستان این فیلم که حالا تبدیل به یکی از فیلم‌های کلاسیک فرهنگ عامه شده حول محور بیل و تد است که باید یک پروژه تاریخی را برای مدرسه کامل کنند، اما وقتی یک ماشین زمان پیدا می‌کنند و برای روبه‌رو شدن با تعدادی از بزرگ‌ترین نام‌های تاریخ از آن استفاده می‌کنند، زندگی‌شان تغییر می‌کند.

پیش از اینکه نام افراد فارغ‌التحصیل خوانده شود، ریوز و وینتر هر یک از خانه‌های خود، یک پیغام ویدیویی برای دانش‌آموزان سن دیماس فرستادند. ریوز تی‌شرت «با هم فوق‌العاده باشید» پوشیده بود که به یکی از نقل‌قول‌های فیلم اشاره داشت و این دو نفر خود را به عنوان «وایلد استلینز» معرفی کردند که نام گروه موسیقی آن‌ها در فیلم بود. آن‌ها بعد با پیامشان دانش‌آموزان را تشویق کردند.

وینتر گفت: «می‌دانیم الان دوران خیلی سختی است و مجبور هستید فارغ‌التحصیلی مجازی را داشته باشید. می‌خواهیم از اینجا به بعد آرزوی بهترین‌ها را برای شما بکنیم.»

ریوز هم اضافه کرد: «به کلاس فارغ‌التحصیل سال ۲۰۲۰ تبریک می‌گویم. کارتان عالی بود.»

البته آن‌ها چند اشاره دیگر به فیلم «بیل و تد» هم داشتند. وینتر باز هم در اشاره به یکی از نقل‌قول‌های فیلم گفت: «فوتبال مدرسه سن دیماس عالی است. اما مهم‌تر از همه می‌خواهیم به شما بگوییم با یکدیگر فوق‌العاده باشید.»

ریوز و وینتر هر دو در دنباله فیلم در سال ۱۹۹۱ نقش‌آفرینی کردند و در ژوئن ۲۰۱۹ کار تهیه سومین قسمت آن را آغاز کردند.

  • نویسنده :
  • منبع :