کمپانی دیزنی در اقدامی عجیب به دلیل شیوع دوباره بیماری کرونا و آغاز موج تازه این بیماری فیلم سینمایی «بلک آدام» با بازی دواین جانسون را به طور کامل از جدول اکران خود خارج کرد، سران دیزنی اعلام کردند که این فیلم تا پایان شرایط فعلی اکران نخواهد شد.

پایگاه خبری تئاتر: کمپانی دیزنی در اقدامی عجیب به دلیل شیوع دوباره بیماری کرونا و آغاز موج تازه این بیماری فیلم سینمایی «بلک آدام» با بازی دواین جانسون را به طور کامل از جدول اکران خود خارج کرد، سران دیزنی اعلام کردند که این فیلم تا پایان شرایط فعلی اکران نخواهد شد.

چندی پیش «آلدیس هاج» بازیگر مطرح سینمای هالیوود که آخرین بار در فیلم سینمایی «جک ریچر» در کنار تام کروز به ایفای نقش پرداخته بود، در پروژه تازه کمپانی دی سی کامیکس به ایفای نقش خواهد پرداخت.

چندی پیش نخستین تیزر کوتاه و انیمیشن از فیلم سینمایی «بلک آدام» با بازی «دواین جانسون» ثروتمندترین و پولسازترین بازیگر سینمای جهان منتشر شده است، این فیلم ۲۲ دسامبر سال ۲۰۲۱ اکران بین المللی خود در سینما‌های جهان را آغاز می‌کند.

بلک ادم یک شخصیت خیالی ابرشرور و برخی اوقات ضدقهرمان، در کتاب‌های کامیک آمریکایی منتشر شده توسط دی‌سی کامیکس است که عموماً به عنوان دشمن دیرینهٔ شخصیت ابرقهرمان شزم محسوب می‌شود.

این شخصیت توسط اتو بایندر و سی. سی بک خلق شده‌است که برای اولین بار در نخستین جلد از مجموعه کمیک مارول فمیلی در دسامبر ۱۹۴۵ از انتشارات فاست کامیکس حضور پیدا کرد.

«جیمز کوئت سرا» کارگردانی فیلم سینمایی «بلک آدام» را بر عهده دارد، این کارگردان و تهیه کننده اسپانیایی از سال ۲۰۰۵ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده و آثاری همچون «خانه مومی»، بدون توقف و «رفت و آمد» را در کارنامه کارگردانی خود می‌بیند.

«نوحا سنتینو» دومین بازیگری است که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته است، وی بیشتر به خاطر نقش خود به عنوان «هیسوس آدامز-فاستر» در سریال پرورشگاهی‌ها و مشکل خوب شهرت دارد. از دیگر فیلم‌های او می‌توان به چگونه یک پسر بهتر بسازیم اشاره کرد.

در خلاصه معرفی شخصیت «بلک ادم» آمده است: در حدود سال ۱۲۰۰ قبل از میلاد مسیح، شزم به عنوان یک کشیش بلند مرتبه برای فرعون مصر باستان رامسس دوم برگزیده شد. اما گذشت زمان این جادوگر را پیر و سالخورده کرد، بدین سبب او به دنبال قهرمانی شایسته می‌گشت تا وارث قدرت او شود.

شاهزاده جوان تث ادم (پسر رامسس) جادوگر را با عدالت و شایستگی‌اش تحت تأثیر قرار داد. جادوگر به تث ادم قدرتی اعطا نمود که بواسطهٔ آن تبدیل به ادم توانا می‌گشت و با گفتن کلمه جادویی شزم، در ازای بدست آوردن قدرت‌های جادوگر، از برکت توانایی‌های ۶ ایزد مصر باستان بهرمند می‌شد.

  • نویسنده :
  • منبع :