فراخوان اجرا/ پژوهش های کارگاه نمایشِ مجموعه ی تئاتر شهر برای دعوت مضاعف از دانشجویان و فارغ التحصیلان خلاق حوزه ی تئاتر تا یکم شهریورماه سالجاری تمدید شد.

پایگاه خبری تئاتر: امین عظیمی مدیر این واحد ضمن اشاره به فرصتی که برای اجرا در کارگاه نمایش برای گروه های خلاق حرفه ای و دانشجویی در قالب رویکردی آکادمیک بوجود آمده است گفت: نگاه مجموعه ی تئاترشهر مبتنی بر ایجاد فرصت های اجرایی و پژوهشی برای گروه های مستعد و جوان است . از همین رو در ابتدای مرداد فراخوان رویدادهای اجرایی پژوهشی کارگاه نمایش منتشر شد تا گروه های علاقه مند در 4 قالب «تئاتر جستار» ، «اجرای صحنه ای » ، گفتار مختصر تجربی و همچنین برگزاری «کارگاه کوتاه مدت آموزشی» ، سالن ِ کارگاه نمایش را به یک مرکز تجربیات زیبایی شناسانه و خلاق اجرایی بدل کنند.

عظیمی ضمن اشاره به دریافت بیش از 37 درخواست و طرح در فرصت یک ماهه ی فراخوان افزود: چون مخاطب اصلی این رویدادها دانشجویان هستند و کم کم به فصل فعالیت دانشگاه نزدیک می شویم ، زمان حضور در این فراخوان را برای یک هفته یعنی تا 1 شهریور تمدید کردیم تا برنامه ی اجرایی کارگاه نمایش را تا پایان سالجاری بر این اساس تنظیم کنیم.

گفتنی است در این فراخوان علاقه مندان می توانند در چارچوب موضوعاتی همچون : «تئاتر مستند»، « تئاتر و تکنولوژی»، «تئاتر میان رشته ای » و مفهوم «حضور در هنرهای اجرایی» ، فرم تکمیل شده ی پروپوزال پیشنهادی که به این خبر پیوست شده است را  به آدرس الکترونیکی  [email protected]  ارسال کنند.

شایان ذکر است نتایج قطعی و آثار منتخب حداکثر تا تاریخ  16 شهریور 1398 اعلام خواهد شد.

  • نویسنده :
  • منبع :