بازیگر سینما درباره برخی نقدها به فعالیت تبلیغاتی‌اش اذعان کرد: چرا راجع به تبلیغات دیگران هیچ حرفی زده نشد؟ بقیه هم این کار را کرده‌اند. خدا مرا دوست دارد که هرکاری می‌کنم این قدر راجع به آن حرف زده می‌شود.

پایگاه خبری تئاتر: محمدزاده در گفتگویی تلفنی گفت: ما مردمی هستیم که خارجی‌ها هر کاری کنند به به و چه چه می‌کنند ولی انگار ما اجازه نداریم. تبلیغات برای من تأثیر مثبت دارد؛ چون می‌توانم انتخاب بهتر داشته باشم با خیال راحت و بدون دغدغه مالی. سن ما بالا می‌رود و باید حواسمان باشد که خودمان را به هرجایی نفروشیم.

وی افزود: کاری کردم که رابرت دنیرو هم انجام داده و مسی و رونالدو! لابد الان می‌گویند تو را چه به دنیرو؟ جهان سوم یعنی همین! یعنی خودمان را قدر آن‌وری‌ها نمی‌دانیم و اجازه نمی‌دهند.

این بازیگر همچنین گفت: هر تصمیمی گرفتم بابتش خوشحالم و پای آن ایستادم. نظر بقیه هم برایم محترم است. تبلیغات را در ایران خیلی‌ها انجام داده‌اند اما فقط چرا انتقاد علیه من؟ چرا راجع به تبلیغات دیگران هیچ حرفی زده نشد؟ بقیه هم این کار را کرده‌اند. من فکر می‌کنم خدا مرا دوست دارد که هر کاری می‌کنم اینقدر راجع به آن حرف زده می‌شود!

  • نویسنده :
  • منبع :