بازیگر فیلم زهرمار گفت: مسلماً روزی بالاخره نقش مورد علاقه‌ام را در سینما بازی می‌کنم و در این شکی نیست، من منتظر چیزی نیستم بلکه همیشه کار خودم را می‌کنم، بازی در نقشی ایده آل در سینما دیر و زود دارد اما طبیعتاً برای هر بازیگری در زمان مناسب پیش خواهد آمد.

پایگاه خبری تئاتر: نسیم ادبی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: فعلاً مشغول کارگردانی تئاتر خودم هستم اما در بخش سینما و تصویر در حال حاضر چندین فیلم آماده اکران دارم که در صف اکران قرار داشته و در انتظار روی پرده رفتن آنها هستم. وی در همین راستا ادامه داد: فیلم "آشفتگی" ساخته فریدون جیرانی، فیلم سینمایی "بی‌وزنی" از مهدی فرد قادری و مرد بدون سایه ساخته علیرضا رئیسیان از جمله آثاری هستند که هم اکنون در صف اکران دارم، البته چند فیلم دیگر هم وجود دارد که زمان زیادی از ساخت‌شان می‌گذرد و خبری از اکرانشان ندارم.

بازیگر سریال "شهرزاد" درباره بازی در آثار نمایشی اذعان کرد: در عرصه تئاتر هم دو نمایش آماده اجرا دارم، تیر ماه امسال در تماشاخانه شهرزاد نمایشی مونولوگ (تک نفره) را به کارگردانی "سهراب حسینی" روی صحنه خواهم داشت، از اول مرداد ماه نیز در عمارت نوفل‌لوشاتو نمایش "گورخواب‌ها" به کارگردانی "سیامک صفری" را خواهم داشت که در آن با خود کارگردان همبازی هستم. وی درباره حضور خود در عرصه سینما تصریح کرد: من در عرصه بازیگری کار خودم را انجام می‌دهم و خیلی به دنبال این نیستم که حتما در یک عرصه پررنگ باشم و یا بدرخشم، ترجیح می‌دهم همواره کار خوب را قبول و بازی کنم، برای من فعالیت مستمر و مثبت مهم است و زیاد به حواشی کاری ندارم. 

بازیگر سریال "برادرجان" درباره بازی در نقشی بزرگ در سینما اذعان کرد: مسلماً روزی بالاخره نقش مورد علاقه‌ام را در سینما بازی می‌کنم و در این شکی نیست، من منتظر چیزی نیستم بلکه همیشه کار خودم را می‌کنم، بازی در نقشی ایده آل در سینما دیر و زود دارد اما طبیعتاً برای هر بازیگری در زمان مناسب پیش خواهد آمد. وی در همین رابطه ادامه داد: خوشبختانه من فعالیت خیلی خوبی در تئاتر و تلویزیون دارم و مطمئنم آن نقشی که بر اساس توانایی های من به عنوان بازیگر است در سینما پیش خواهد آمد، پس سعی می‌کنم به جای گشتن به دنبال نقش فعالیت خود را با تمرکز ادامه دهم. 

بازیگر فیلم "آشفتگی" درباره همکاری با سعید نعمت الله در سریال "برادرجان" افزود: من همیشه از همکاری با سعید نعمت‌الله و بازی در متن‌هایی که وی نوشته راضی هستم و این اتفاق در برادرجان هم به خوبی رخ داد، به شدت قلم وی را دوست دارم زیرا سلیقه من اینگونه اثر است. ادبی نقدهای وارد بر سریال برادرجان را سلیقه‌ای خواند و خاطرنشان کرد: خوشبختانه بسیاری از مردم با برادرجان ارتباط برقرار کردند، برخی هم نقدهایی داشتند که شاید اثر مورد سلیقه‌شان واقع نشده باشد، از نظر من گروه بازیگران سریال برادرجان بسیار هم‌سطح بودند و این هم‌سطحی و کیفیت که از تئاتر می‌‌آمد در کنار استادی همچون علی نصیریان به اتفاق خوبی در بازیگری سریال برادرجان ختم شد.

  • نویسنده :
  • منبع :