کوئنتین تارانتینو، از کارگردان‌های مشهور هالیوودی است که هر چند وقت یک بار فیلم‌های محبوب خود را معرفی می‌کند و ما به سراغ فیلم‌های محبوب او در ژانر وحشت رفته ایم.

پایگاه خبری تئاتر: چه تارانتینو را دوست داشته باشید یا از او متنفر باشید، شما نمی‌توانید مسری بودن اشتیاق کوئنتین تارانتینو را انکار کنید. او هر زمان در حال گفتگو برای یک مصاحبه و یا کار دیگری است، به فیلم فکر می‌کند؛ او هر از گاهی هم فیلم‌های محبوب خودش را به مخاطبان معرفی می‌کند. مثل چند روز اخیر که فیلم «شبکه اجتماعی» را بهترین فیلم دهه نامید.

پس می‌توان برای گذراندن اوقات فراغت خود از چندین پیشنهاد ترسناک او استفاده کرد. شاید همگی این فیلم‌ها موفق و چشمگیر نباشند اما شاید نگاه تارانتینو فیلم‌های بزرگی هستند. او خودش اگرچه  ساخت فیلم ترسناکی در کارنامه ندارد اما خشونتی که در فیلم هایش مثل «بیل را بکش» استفاده کرده دست کمی از ژانر وحشت ندارد. در ادامه با پیشنهاد‌های ژانر ترسناک تارانتینو آشنا می‌شویم.

خزیدن «Crawl»


تارانتینو فیلم «خزیدن» را یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های خود در سال ۲۰۱۹ معرفی کرد. زمانی که فیلم را ببینید متوجه دلیل این علاقه که خشونت است، می‌شوید. اکساندر آژا در این فیلم داستان یک دختر در فلوریدا را روایت می‌کند که بعد از یک طوفان به همراه پدرش در خانه زندانی شده اند چرا که به خاطر سیل، تمساح‌های غول آسایی به خانه آن‌ها حمله ور شده اند.

هتل اسلاتر «Slaughter Hotel»


این فیلم یک اثر ایتالیایی است که کلاوس کینسکی فیلد نیز در آن نقش آفرینی کرده است. این فیلم سینمایی قطعا مورد پسند همگان نخواهد بود، اما قطعا با تصویربرداری عالی و خشونتی بی پروا می تواند از فیلم‌هایی باشد که حداقل یکبار باید ببینید.

آزمون بازیگری «Audition»

میکه تاکاشی این فیلم سینمایی را کارگردانی کرده است. اثری که به عنوان یک درام آغاز می‌شود، اما به مرور به فیلمی تاریک‌تر تبدیل می‌شود. ریو ایشیباشی نقش اصلی این فیلم را بر عهده دارد؛ این فیلم داستان مردی است که همسر خود را از دست داده و در تلاش برای پیدا کردن همسری دیگر است اما مشخص می‌شود که این شخصی که به تازگی با آن آشنا شده  آنطور که وانمود می کند، نیست.


سه چهره ترس «Black Sabbat»

این فیلم سینمایی که سه داستان در فضای وحشت را روایت می‌کند اثری ایتالیایی است تا به میزان علاقه تارانتینو پی ببریم. یکی از این سه داستان، داستان زنی را روایت می‌کند که تماسی را دریافت می‌کند اما ریشه در گذشته او دارد و باعث وحشت او می‌شود. دو بخش دیگر به داستان شخصی که قصد دارد چند خون آشام را از بین ببرد و همچنین یک پرستار با تصمیمی سرنوشت ساز متمرکز است.


پوستی که در آن زندگی می‌کنم «The Skin I Live in»

این فیلم سینمایی به مخاطب اجازه می‌دهد تا در داستان فیلم، خودش را حاضر ببیند. رابرت لگار با بازی آنتونیو باندراس یک پزشک جراح پلاستیک است که پس از مردن همسرش در یک تصادف اتومبیل می‌سوزد و قصد دارد نوع جدیدی از پوست را اختراع کند که در مقابل آتش و نیش حشرات مقاوم باشد. او از کارش اخراج می‌شود و به همین خاطر تصمیم می گیرد به طور مخفیانه در خانه اش این پروژه را ادامه دهد.

  • نویسنده :
  • منبع :