امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
1395092014
شنبه 20 آذر 1395 و ساعت 19:21:52
سایت خبری تئاتر - حضور ۵۱ مهمان خارجی در جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان

دبیر بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان عنوان کرد:

سایت خبری تئاتر - حضور ۵۱ مهمان خارجی در جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان

.

دبیر بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با بیان اینکه پوستر جشنواره بیست و سوم جزو ماندگارترین پوسترها خواهد شد، گفت: ۵۱ مهمان خارجی در جشنواره حضور خواهند داشت.

 

پایگاه خبری تئاتر: شهرام کرمی ظهر شنبه در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه ۶ سال است درگیر جشنواره تئاتر کودک هستم، اظهار داشت: برگزاری جشنواره هر سال با توقع هنرمندان، پیشکسوتان و حتی مسئولان همراه است و هر سال باید بیشتر و بهتر به کیفیت آن توجه شود.

وی با تأکید بر اینکه در هیچ استانی جشنواره‌ای با این نظم و قابلیت برگزار نمی‌شود، افزود: از جهت هنری گروه‌های خوبی در جشنواره شرکت کردند و در نمایشنامه‌های ایرانی نیز کارهای خوبی حضور یافته و هیئت داوران ابراز رضایت بیشتری داشتند.

دبیر بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با اشاره به فصل برگزاری جشنواره و شرایط جوی در همدان عنوان کرد: به دلیل اینکه شهریور ماه مدارس تعطیل است امکان برگزاری جشنواره نبود و به علت همزمانی ماه محرم با مهرماه باید چندین سال جشنواره در آذرماه برگزار شود.

وی برگزاری جشنواره در صورت بارش برف را نیز زیبا دانست و گفت: بارش برف برکتی الهی است و امیدواریم بارش برف را به لطف پروردگار شاهد باشیم.

کرمی با تأکید بر اینکه امسال شرایط حضور منظم مهمان‌ها در همدان فراهم است، گفت: باید اسکان مهمان‌ها را به صورت منظم داشته باشیم تا شاهد برخی نارضایتی‌ها نباشیم.

وی بر نظم و رعایت سکوت در سالن‌های اجرای نمایش تأکید کرد و گفت: بی‌نظمی و شلوغی در سالن‌ها در کیفیت کارها اثر میگذارد، که نماینده سالن‌ها به این مسئله توجه داشته باشند. تئاتر هنر زنده است که بر این اساس باید در حین اجرای نمایش درب بسته باشد.

وی با اشاره به حضور ۵۱ مهمان خارجی در ایام جشنواره یاداور شد: مهمانان خارجی سفیران فرهنگی هستند که می‌توانند معرفی کشورمان در عرصه بین‌المللی داشته باشند.

کرمی در خصوص طراحی پوسترجشنواره بیست و سوم نیز بیان کرد: این پوستر کار مازیار تهرانی و از چهره‌های شناخته شده و گرافیست کشور است.

وی با بیان اینکه مازیار تهرانی داور بخش بین‌المللی پوستر جشنواره فجر است، اضافه کرد: جمعی از بهترین کارشناسان پس از طراحی این پوستر اصلاحاتی به پوستر زدند و سرانجام این پوستر انتخاب شد.

دبیر بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان شعار امسال جشنواره را «نمایش مهر بر صحنه کودکی» دانست و گفت: بر اساس همین شعار این پوستر در دو رنگ آبی که نماد آرامش و زرد که نماد فکر است، طراحی و چاپ شد.

وی این پوستر را در عین سادگی بسیار هنری و بین‌المللی عنوان کرد و افزود: این پوستر جزو ماندگارترین پوسترها خواهد شد.


 

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

اخبار تئاتر:

برنامه اجرای چهار نمایش در تئاترشهر

آغاز اجراهای نمایشی تماشاخانه ایرانشهر پس از تعطیلات

آتیلا پسیانی «دیابولیک: رومئو و ژولیت» را روی صحنه می‌برد

معرفی هیات انتخاب همایش آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها

همراهی هانا کامکار با نمایش «نامه های عاشقانه از خاورمیانه»

اجرای «غصه‌ها قصه شدند» در خانه نمایش

«سه جلسه تراپی» در تالار ناصرخسرو برگزار می‌شود

داود فتحعلی‌بیگی با «سایه تو سایه» به محراب می‌رود

هیچ کس اسپانسر جشنواره‌های تئاتری نمی‌شود

اظهارات وحید آقاپور درباره‌ی «۱۲»

لادن مستوفی«پدران، مادران، فرزندان» را افتتاح خواهد کرد

«باغبان مرگ» پس از سه سال مجددا روی صحنه می‌رود

«می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» از مرز فروش یک میلیارد تومان گذشت

جزئیات راه‌اندازی نخستین بازار جهانی تئاتر بهاره ایران

برگزیدگان مسابقه نمایشنامه‌نویسی جشنواره تئاتر معلولان

اعتراض دبیر نوزدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی به رویه مرکز تئاتر مولوی

طناز طباطبایی و هانیه توسلی در «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه»

نمایش «آخرین انار دنیا» به تالار حافظ می‌رود

زمان برگزاری دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان اعلام شد

از بازسازی تئاترشهر چه خبر؟

 


کلیدواژه ها:

جشنواره تئاتر کودک و نوجوانجشنواره تاتر کودک و نوجوانتاتر کودکتیاتر کودکتیاتر کودکجشنواره تئاتر کودکجشنواره تاتر کودکاخبار جشنواره تاتر کودکاخبار جشنواره تیاتر کودکاخبار جشنواره تئاتر کودکبیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
  • گزارش تصویری - نمایش کافه طره - کارگردان: نوشین تبریزی
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
 نمایش بنگاه تئاترال
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi