امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139509203
شنبه 20 آذر 1395 و ساعت 13:11:13
سایت خبری تئاتر - کارگاه آموزشی استاد اسپانیایی در جشنواره تئاتر فجر برگزار می‌شود

.

سایت خبری تئاتر - کارگاه آموزشی استاد اسپانیایی در جشنواره تئاتر فجر برگزار می‌شود

.

در ادامه کارگاه‌های آموزشی سی‌وپنجمین جشنواره تئاتر فجر کارگاه «مدیریت پروژه و بازاریابی بین‌المللی تولیدات تئاتری» با حضور ایوا هوروات از اسپانیا به مدت سه روز برگزار می‌شود.

 

پایگاه خبری تئاتر: این کارگاه یکی دیگر از کارگاه‌های آموزشی این دوره از جشنواره است که از بیستم تا ۲۲ آذر، از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود.

ایوا هوروات (Iva Horvat ) استاد حرکت شناسی در دانشگاه، طراح، کارگردان و بنیانگذار دفتر ترویج و توسعه هنرهای نمایشی (Agente۱۲۹) در بارسلونا است. او در چهار سال گذشته با هنرمندان گوناگونی در عرصه بین‌المللی کردن پروژه‌های تئاتری همکاری داشته و به همراه الیزا گاریگا (Elisa Gariga)، استاد راهنما و مدیر توسعه فعالیت‌های نمایشی به ایجاد فرصت‌های جدید و تعیین راهبردهای تولید و مدیریت پروژه‌های سیار بین‌المللی تئاتر مشغول است.

وی به عنوان عضوی از گروه مربیان تهیه کنندگی در گراند تئاتر گرونینگن، کلاس‌ها و کارگاه‌های بسیاری را در کشورهای آمریکایی، اروپایی و آسیایی برگزار کرده است.

دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر امسال نیز همانند دوره پیش، کارگاه‌های آموزشی خود را با حضور استادان داخلی و خارجی با رویکرد تخصصی و با هدف دانش افزایی و توانمندسازی هنرمندان تئاتری ایران برگزار می‌کند.

نخستین کارگاه این دوره از جشنواره در زمینه «مدیریت فرهنگی و برنامه ریزی پروژه‌های هنری» با هدایت آنتونیو پینتو ریبیرو António Pinto Ribeiro از کشور پرتغال هفته گذشته برگزار شد.

کارگاه «مدیریت پروژه و بازاریابی بین‌المللی تولیدات تئاتری» نیز در تاریخ یاد شده برگزار می‌شود.

از آنجا که تعداد محدودی امکان استفاده از این کارگاه را دارند، علاقه‌مندان برای آگاهی از شرایط شرکت در این کارگاه و آگاهی از نحوه ثبت نام، می‌توانند به سایت جشنواره تئاتر فجر، بخش مربوط به فراخوان کارگاه‌ها مراجعه کنند.

با توجه به رویکرد جشنواره در تأثیرگذاری فرآیند و محتوای کارگاه‌های آموزشی بر مخاطبان هدف، ظرفیت معینی از هر کدام از این کارگاه‌ها به سرپرستان گروه‌های نمایشی، تهیه کنندگان، کارگردانان، مدیران تماشاخانه‌های دولتی و خصوصی و دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته کارگردانی نمایش اختصاص خواهد داشت. ظرفیت محدودی از متقاضیان آزاد نیز پس از ثبت نام اولیه و بررسی سوابق علمی و هنری توسط مدیریت کارگاه های آموزشی برای حضور در این کارگاه ها دعوت خواهند شد.

سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از اول تا دوازدهم بهمن ماه ۱۳۹۵ به دبیری سعید اسدی برگزار خواهد شد.


 

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

اخبار تئاتر:

برنامه اجرای چهار نمایش در تئاترشهر

آغاز اجراهای نمایشی تماشاخانه ایرانشهر پس از تعطیلات

آتیلا پسیانی «دیابولیک: رومئو و ژولیت» را روی صحنه می‌برد

معرفی هیات انتخاب همایش آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها

همراهی هانا کامکار با نمایش «نامه های عاشقانه از خاورمیانه»

اجرای «غصه‌ها قصه شدند» در خانه نمایش

«سه جلسه تراپی» در تالار ناصرخسرو برگزار می‌شود

داود فتحعلی‌بیگی با «سایه تو سایه» به محراب می‌رود

هیچ کس اسپانسر جشنواره‌های تئاتری نمی‌شود

اظهارات وحید آقاپور درباره‌ی «۱۲»

لادن مستوفی«پدران، مادران، فرزندان» را افتتاح خواهد کرد

«باغبان مرگ» پس از سه سال مجددا روی صحنه می‌رود

«می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» از مرز فروش یک میلیارد تومان گذشت

جزئیات راه‌اندازی نخستین بازار جهانی تئاتر بهاره ایران

برگزیدگان مسابقه نمایشنامه‌نویسی جشنواره تئاتر معلولان

اعتراض دبیر نوزدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی به رویه مرکز تئاتر مولوی

طناز طباطبایی و هانیه توسلی در «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه»

نمایش «آخرین انار دنیا» به تالار حافظ می‌رود

زمان برگزاری دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان اعلام شد

از بازسازی تئاترشهر چه خبر؟

 


کلیدواژه ها:

کارگاه آموزشی تئاترکارگاه آموزشی تاترکارگاه تاتر در جشنواره فجرکارگاه های آموزشی تاتر فجرسی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجرتاتر فجرتئاتر فجرتیاتر فجرجشنواره تئاتر فجرجشنواره تیاتر فجرجشنواره تاتر فجراخبار فجراخبار جشنواره تئاتر فجراخبار جشنواره تاتر فجراخبار جشنواره تیاتر فجرفجرتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi