امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139510234
پنج‌شنبه 23 دى 1395 و ساعت 13:28:05
سایت خبری تئاتر - آخرین فرصت به‌روزرسانی اطلاعات اعضای انجمن‌های خانه تئاتر

5 دی‌ماه

سایت خبری تئاتر - آخرین فرصت به‌روزرسانی اطلاعات اعضای انجمن‌های خانه تئاتر

.

محمد بهرامی: با تمدید پنج روزه ،۲۵ دی‌ماه آخرین فرصت به‌روزرسانی اطلاعات اعضای انجمن‌های خانه تئاتردر سالنامه تئاتر ایران است.

 

پایگاه خبری تئاتر: محمد بهرامی مدیر روابط عمومی خانه تئاتر گفت: سال گذشته ما اطلاعات را از انجمن‌های مختلف خانه تئاتر گرفتیم و بر این اساس«سالنامه تئاتر ایران» با ضمیمه‌ای ازاسامی ، تاریخ تولد و ایمیل اعضای انجمن‌های خانه تئاتر منتشر شد.

وی افزود: با توجه به اینکه ما هرساله عضوگیری داریم باید اطلاعاتمان را به‌روز کنیم و برای این کار نیاز به همکاری انجمن‌ها و اعضایشان داریم به همین دلیل امسال هم  به اطلاع انجمن‌های مان رسانده‌ایم که اطلاعات اعضای جدید و کسانی که ازقلم‌افتاده‌اند را به ما بدهند تا در سالنامه جدیدی  درج شوند.

محمد بهرامی با اشاره به نزدیک شدن به پایان مهلت جمع‌آوری این سالنامه گفت: امسال ما به اعضاء انجمن‌ها گفته‌ایم که اطلاعات خود را یا به ما برسانند یا به ایمیل سالنامه ارسال نمایند.پایان زمانبندی ۲۰ دی ماه بود که با توجه به تعطیلات پیش آمده این مدت با پنچ روز افزایشتا شنبه آینده خواهد بود .فرصت را غنیمت می‌شمارم و از همه این افراد می‌خواهم تا با ارسال اطلاعات خود ما را در غنی کردن این بانک اطلاعاتی یاری کنند.

وی با اشاره به نیاز استفاده از امکانات جدید ادامه داد: ما هم به دنبال این هستیم که اطلاعات را به‌روزرسانی کنیم و. از طرفی این ارتباط بین اعضای خانه تئاتر هست و آن‌ها آگاه‌اند که باید پرونده خود را به‌روزرسانی کنند اما بحث اصلی سهولت و سرعت عمل است. الآن برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده‌ایم که در آینده نزدیک هر کس خودش بتواند این اطلاعات را درسایت خانه تئاتر بارگذاری کند و با تائید انجمن مربوطه این اطلاعات در صفحه هر کاربر به‌روز شود و ما هم آسان‌تر آن را جمع‌آوری کنیم. امیدواریم این برنامه سریع‌تر انجام شود و اعضاء هم راحت‌تر این کار را انجام دهند.

وی با اشاره به نقص اطلاعات در منابع مختلف مثل جشنواره فجر گفت: ما در برگه‌هایی که در اختیار اعضایمان قرار می‌دهیم بخشی وجود دارد که اگر کسی در جشنواره‌های مختلف فعالیتی داشته آن را عنوان کند، به نظرم این بخش اطلاعات می‌تواند در بازیابی برخی از اطلاعات بخش‌های دیگر مؤثر باشد.

بهرامی با اشاره به نیازهای خانه تئاتر برای جمع‌آوری بانک اطلاعات هنرمندان اضافه کرد: ما به این دلیل که فضای موردنظر را در سایت نداریم خیلی نمی‌توانیم گسترده و متمرکز کارکنیم و به‌محض راه‌اندازی این بخش سایت ما می‌توانیم خیلی جدی‌تر کارهای آماری مربوط به جمع‌آوری اطلاعات تئاتری‌ها را انجام دهیم.

وی افزود: ما ۱۴ انجمن داریم که برای هرکدام بخشی ویژه در سایت اختصاص داده‌ایم تا بتوانند اطلاعات خود را در سایت بارگذاری کنند.

او در پایان با اشاره به افزایش اعضای خانه تئاتر در سال‌های اخیر گفت: ماخانه تئاتر در حال حاضر حدود ۲۰۰۰ نفر عضو دارد وبدلیل نبود اطلاعات دقیق هنوز نمی‌دانیم که این تعداد در سال جدید چقدر افزایش پیداکرده است.

 سال گذشته برای نخستین بار اسامی و زادروز اعضای خانه تئاتر به همراه ایمیل اعضا در ضمیمه آن منتشرشد . این بخش امسال نیز به یاری مدیران خانه تئاتر بروز می شود.

انجمن هنرهای نمایشی ایران با توجه به کمبود منابع مرجع در حوزه تئاتر ایران و با هدف ایجاد نشاط از طریق توجه به سالروز تولد هنرمندان تئاتر در رسانه ها و مجامع فرهنگی و ایجاد دسترسی به منابع و اطلاعات مرجع مورد نیاز هنرمندان ، صاحب نظران و علاقمندان تئاتر  امسال نیزاقدام به بروز رسانی  سالنامه تئاتر ایران کرده است.

این سالنامه داری بخش‌های مختلف گاه‌نویسی تاریخ تئاتر جهان، وقایع‌نگاری تاریخچه تئاتر ایران، کتاب‌نگاری تاریخ تئاتر ایران، زادروز هنرمندان تئاتر، اطلاعات گروه‌های ثبت‌شده تئاتری و تماشاخانه‌های خصوصی، سالن‌های تئاتر سراسر کشور، آدرس و شماره تلفن آموزشگاه‌های فعال تئاتر، فهرست کتاب‌های انتشارات نمایش، فهرست شماره‌های مجله نمایش و فهرست نمایش‌های اجرا شده در سال ۱۳۹۵است. همچنین در این  سالنامه اسامی هنرمندان درگذشته تئاتر نیز گنجانده شده است.

پیش از این علی اکبر عبدالعلی زاده مدیر پروژه سالنامه تئاتر ایران ازهنرمندان ، صاحب نظران و فعالان تئاتر کشورمان دعوت کرده بود تا  با اعلام هرگونه اصلاحیه و ارایه نظر خود در جهت ارتقاء کیفی این محصول، دست اندرکاران این سالنامه تخصصی را یاری رسانند . 

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

اخبار تئاتر:

بازیگری که برای رسیدن به لهجه از رهبر ارکستر ارمنی‌تبار کمک گرفت

تماشاخانه ارغنون «در» را به نمایش گذاشت

اجرای «مارکس و کوکاکولا» در تماشاخانه پالیز

معرفی نامزدهای بخش نمایشنامه تالیفی جایزه محمود استادمحمد

رضا مهدیزاده با «صحنه به صحنه» در خانه هنرمندان ایران

رضا کیانیان کارگردانی تئاتر را تجربه می‌کند

پوستر تئاتر فجر رونمایی شد / قدردانی از برگزیدگان بخش «هویت بصری»

امیر دژاکام با "شیشه" به جشنواره تئاتر فجر می‌آید

تایتانیک در تالار رودکی اجرا می شود

فرانسوی‌ها با دو نمایش به ایران می‌آیند

معرفی راه‌یافتگان به مسابقه هویت بصری جشنواره تئاتر فجر

اعتبار یک میلیاردی وزیر ارشاد برای ساختمان جدید خانه تئاتر

تماشاخانه سه‌نقطه میزبان اثری از ریما رامین فر می‌شود

فراخوان آزمون بازیگری برای نمایش «مفیستو» منتشر شد

تئاتر فرزند فراموش شده خانواده فرهنگی ایران

ضدعاشقانه رومئو و ژولیت با طعم آش شله قلمکار

خسرو شهراز: حال جسمانی‌ام بهتر شده است

تراژدی «مهرداد» اثر ژان راسین منتشر شد

 


کلیدواژه ها:

محمد بهرامیخانه تئاترخانه تاترخانه تیاترتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
  • گزارش تصویری - نمایش کافه طره - کارگردان: نوشین تبریزی
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
 نمایش بنگاه تئاترال
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi