امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
1395120311
سه شنبه 3 اسفند 1395 و ساعت 17:07:49
سایت خبری تئاتر - پایان مونولیو برای سل و مایاکوفسکی

.

سایت خبری تئاتر - پایان مونولیو برای سل و مایاکوفسکی

.

هفتمین فستیوال «مونولیو» با به صحنه بردن دو نمایش «مایاکوفسکی، ورسیون آخر» و «برای سل» روز پنجشنبه ۵ اسفند به کار خود پایان خواهد داد.

 

پایگاه خبری تئاتر: مونولوگ «مایاکوفسکی، ورسیون آخر» نوشتهٔ معصومه آرامی است که غزل نعیمی کارگردان آن را کارگردانی کرده و دانیال خجسته در آن بازی می‌کند.

مونولوگ «برای سل» که کاری از گروه هنری «دوهو» است توسط کاوه شاملو نوشته شده است.  مائده شانه‌ساز و سارا فعلی آن را کارگردانی کرده‌اند و بازیگر آن اسماعیل کمالی دهقان است و تینا علیه و سعید علیزاده او را همراهی می‌کنند.

این دور از فستیوال مونولیو که رو به پایان است، با نام فرعی«فیگورها» حاصل همکاری محمد رضایی راد، نمایش‌نامه نویس و کارگردان معاصر تئاتر به عنوان مدیر هنری این جشنواره با گروه تئاتر لیو به سرپرستی محمدحسن معجونی است.

نمایش‌های برگزیده شده در «فیگورها» در کارگاه نمایش‌نامه نویسی محمد رضایی‌راد بر اساس برخی شخصیت‌های تاریخی شکل گرفته‌اند و ویژگی همهٔ آن‌ها این است که روی‌کردی خیال‌پردازانه دارند و مستند نیستند.

بر خلاف روال همیشگی این دوره از فستیوال مونولیو که هر دو نمایشی که در یک شب اجرا می‌شدند، یک بلیت مشترک داشتند این بار علاقمندان به دیدن هر یک از نمایش‌‌ها می‌توانند بلیت آن‌ها را جداگانه تهیه کنند.

مونولوگ «مایاکوفسکی، ورسیون آخر» در دو سانس ۱۷ و ۱۸ و مونولوگ «برای سل» در دو سانس ۲۰ و ۲۱ روز پنج‌شنبه ۵ اسفند در سالن موج نو به روی صحنه خواهند رفت.

علاقه‌مندان به دیدن این نمایش‌ها می‌توانند برای خرید بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند یا نیم ساعت پیش از شروع هر سانس  در سالن موج نو حضور داشته باشند.

سالن موج نو در خیابان شریعتی خیابان میرداماد خیابان رودبار شرقی شمالی پلاک ۵۷ قرار دارد.


 


 صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

اخبار تئاتر:

ایوب آقاخانی با مشعلی در آشوب در رادیو فرهنگ

"پرویز جاهد" به جمع داوران جشنواره ناظرزاده کرمانی پیوست

تمدید مهلت ثبت‌نام در «جشنواره‌ تئاتر سوره»

سامان احتشامی به گروه محمد رحمانیان پیوست

نامه‌های هنریک ایبسن منتشر شد

اجرای «حرف بزن مده آ» در جشنواره CHELoVEK روسیه

افتتاح نمایش «مانوس» با صدای یک پناهجوی زندانی

افزایش دو برابری بودجه تئاتر قطعی است

هدیه آذرنگ به نامزدهای تئاتری جشنواره فیلم فجر

ویولن تایتانیک دوباره اجرا می شود

نمایشنامه یک صحنه برای یک نفر منتشر شد

3 نمایش پایانی تماشاخانه ایرانشهر در سال


کلیدواژه ها:

هفتمین فستیوال مونولیوفستیوال مونولیومونولیوتاتر فستیوال مونولیوتئاتر فستیوال مونولیومایاکوفسکی ورسیون آخرتاتر مایاکوفسکی ورسیون آخرتئاتر مایاکوفسکی ورسیون آخرتیاتر مایاکوفسکی ورسیون آخرنمایش مایاکوفسکی ورسیون آخربرای سلتاتر برای سلتئاتر برای سلتیاتر برای سلنمایش برای سلتماشاخانه موج نوسالن موج نوتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
  • گزارش تصویری - نمایش کافه طره - کارگردان: نوشین تبریزی
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»
نمایش بنگاه تئاترال