امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139611103
سه شنبه 10 بهمن 1396 و ساعت 14:56:55
سایت خبری تئاتر - ایتالیا میزبان امیررضا کوهستانی و گروهش می‌شود

.

سایت خبری تئاتر - ایتالیا میزبان امیررضا کوهستانی و گروهش می‌شود

.

نمایش «شنیدن» به نویسندگی و کارگردانی امیررضا کوهستانی روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن سال جاری در شهر میلان کشور ایتالیا به صحنه می رود.

 

پایگاه خبری تئاتر: نمایش «شنیدن» کاری از گروه تئاتر «مهر شیراز» و با نویسندگی و کارگردانی امیررضا کوهستانی در سال ۹۴ در سالن چهارسوی مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفت. این اثر نمایشی با بازی الهام کردا، مهین صدری، مونا احمدی و آیناز آذرهوش بعد از اجرای عمومی در ایران در کشورها و فستیوال های مختلفی به صحنه رفته است.

«شنیدن» که خرداد و تیر سال جاری بار دیگر در ایران و در تئاتر مستقل تهران به صحنه رفت تا به حال در سوییس، هلند، فرانسه، آلمان، یونان، بلژیک، ایتالیا، نروژ، اتریش، پرتغال، صربستان و مقدونیه به صحنه رفته است.

این اثر نمایشی قرار است در تازه ترین اجرای خارجی خود روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن سال جاری «۱۷ و ۱۸ فوریه ۲۰۱۸» در شهر میلان کشور ایتالیا روی صحنه برود.

محمدرضا حسین زاده به عنوان دستیار اول کارگردان، برنامه ریز و مدیرتولید نمایش «شنیدن» حضور دارد و آنکیدوش دارش طراحی صدا و علی شیرخدایی مدیر تکنیک و ویدیوی این اثر نمایشی است.
 کانال پایگاه خبری تئاتر:  https://t.me/onlytheater

صفحه اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر: https://www.instagram.com/theater.theater


صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

 


کلیدواژه ها:

شنیدنتاتر شنیدنتئاتر شنیدنتیاتر شنیدننمایش شنیدناجرای تئاتر در خارجامیر رضا کوهستانیتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi